شهردار اسلامشهر: «محیط زیست» و «شبکه بهداشت و درمان» تصمیم بگیرند،ما اجرایی می کنیم

شهردار اسلامشهر گفت: تلاش ما این است که بتوانیم مشکلات مردم روستای ایرین را حل کنیم اما در این میان باید اداره محیط زیست و شبکه بهداشت شهرستان تصمیم بگیرند تا ما آن تصمیمات را عملی کنیم.

علیرضا ناصری پور شهردار اسلامشهر در گفت و گو با اسلامشهرخبر در واکنش به گزارش اسلامشهرخبر درباره سوزاندن زباله های کارگاه های صنعتی در حریم روستای ایرین(گزارش را اینجا مشاهده کنید) اظهار داشت: ما پولی از کارگاه های موجود در آن منطقه دریافت نمی کنیم و آن کارگاه ها مالیات خود را به اداره مالیات می دهند.

وی تصریح کرد: مسئله سوزاندن زباله ها و ضایعات نیز به ادارات محیط زیست و شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرتبط می شود و این ادارات با قوانینی که دارند به راحتی توان برخورد با اینگونه کارها را دارند و در این بین ما نیز به عنوان نیروی اجرایی قطعا به این ادارات کمک خواهیم کرد.

ناصری پور در ادامه گفت: نباید فراموش کنیم که روستای ایرین بین اسلامشهر و احمدآبادمستوفی قرار گرفته است و این مسئله نیز مشکلات بسیاری را به وجود آورده است.

شهردار اسلامشهر خاطرنشان کرد: تلاش ما این است که بتوانیم مشکلات مردم این روستا را حل کنیم اما در این میان باید اداره محیط زیست و شبکه بهداشت شهرستان تصمیم بگیرند تا ما آن تصمیمات را عملی کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *