حجت الاسلام سراقی

شهدا بسیجی شرمنده نمی‌خواهند/مخالفت عده‌ای با رهبری به دلیل سکوت نیروهای انقلابی است

یک فعال فرهنگی گفت: شهدا بسیجی شرمنده نمی‌خواهند شهدا کسانی را می‌خواهند که مانند خودشان باشند و جانشان کف دستشان باشد و در راه تعالی و ولایت حرکت کند.

یک فعال فرهنگی گفت: شهدا بسیجی شرمنده نمی‌خواهند شهدا کسانی را می‌خواهند که مانند خودشان باشند و جانشان کف دستشان باشد و در راه تعالی و ولایت حرکت کند.

به گزارش اسلامشهرخبر، حجت‌الاسلام والمسلمین سراقی در جمع مردم حاضر در برنامه میثاق با شهدا گفت: این حضور برای تجدید میثاق با شهداست به این شکل که در مورد شهدا دیگر ننویسیم و نگوییم که «شهدا شرمنده‌ایم» .شهدا بسیجی شرمنده نمی‌خواهند شهدا کسانی را می‌خواهند که مانند خودشان باشند و جانشان کف دستشان باشد و در راه تعالی و ولایت حرکت کند. با شرمنده شرمنده گفتن هیچ‌چیز درست نمی‌شود.

حجت‌الاسلام سراقی با بیان اینکه کلیه هزینه‌های برنامه میثاق با شهدا، به صورت مردمی تأمین می‌شود، افزود: قرار است مردم این کار را انجام دهند و در کنار این باید تعالی فرهنگی نیز ایجاد شود صرف اینکه در اینجا حاضر شویم فایده‌ای ندارد اگر بر سر مزار یک شهید رفتید زندگی‌نامه و وصیت‌نامه شهید را مطالعه کنید و ببینید این شهید با چه چیزی به این مقام والا رسیده است و آن را در زندگی خودمان پیاده کنیم.

وی تأکید کرد: اگر ما در مسیر شهدا حرکت کنیم کسی جرات نمی‌کند به آنان اهانت کند؛ اما اگر ما بخواهیم رفاه‌طلبی را پیشه کنیم و هر کسی در پی گذران زندگی خود باشد به هیچ جا نمی‌رسیم و در نهایت به شهدای ما اهانت می‌کنند و با رهبری مقابله می‌کنند. مقام معظم رهبری هر پیامی می‌دهند آنان در گفته‌هایشان مخالف ایشان صحبت کنند این به آن دلیل است که من و شما ساکت نشستیم.

این فعال فرهنگی اعلام کرد: بنای ما این است که با کمک شهدا این سکوت را بشکنیم.

به گزارش اسلامشهرخبر، برنامه میثاق با شهدا ساعاتی پیش در قطعه ۲۹ بهشت‌زهرا با حضور مردم جنوبغرب استان تهران به ویژه مردم اسلامشهر برگزار شد.

حضور بر سر مزار شهید محمدرضا طاهری، سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب اله سراقی، قرائت زیارت عاشورا، اجرای چند برنامه توسط گروه سرود میعاد، ارائه خدمت در قالب ایستگاه واکس کفش و آرایشگاه صلواتی از جمله برنامه‌های این هفته پویش مردمی میثاق با شهدا بود.

پویش مردمی میثاق با شهدا با هدف ترویج و گسترش ارزش‌های امام و شهدا پنجشنبه هر هفته از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در قطعه ۲۹ بهشت‌زهرا برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *