شرایط واحدهای صنفی اسلامشهر عادی نیست

انتقاد صریح رییس اتاق اصناف شهرستان اسلامشهر از رفتار اداره بهداشت: ما در شرایط عادی نیستیم.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، وحید مهرپویان طارانی رئیس اتاق اصناف شهرستان اسلامشهر عصر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان با انتقاد تند از رفتار اداره بهداشت اسلامشهر اظهار کرد: ما در شرایط عادی نیستیم، جنگ اقتصادی، تحریم ظالمانه و شیوع کرونا باعث شده کسب و کار واحد‌های صنفی با مشکلات عدیده مواجه باشد و لطمات سنگینی متوجه اقتصاد بازار شود و در این میان ناباورانه شاهد ضربه‌های پی‌درپی اداره بهداشت به بدنه کسبه شهرستان اسلامشهر هستیم.

وی گفت: در این شرایط سخت و دشوار، هر روز فشارهای مضاعف از سوی اداره بهداشت بر کسبه هستیم در حالی که برخی از مواردی که توسط بهداشت پیگیری می‌شود ضرورتی برای دوره فعلی ندارند.

رئیس اتاق اصناف شهرستان اسلامشهر که در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان اسلامشهر به ارائه گزارش پرداخت، عنوان کرد: وضعیت بازار از حیث تأمین کالاهای اساسی در شرایط پایدار و کنترل شده‌ای قرار دارد و این مهم میسر نمی‌شد مگر با حمایت‌های شخص فرماندار و پیگیری‌های رییس اداره صمت.

وی یادآور شد: اصناف بعد از کادر درمان، بیشترین صدمه را از قِبل کرونا متحمل شد اما ما در اسلامشهر با همت اصناف و بازاریان تلاش کردیم مردم کمترین دشواری را حس کنند.

مهرپویان طارانی خواستار همکاری بیشتر ادارات با اصناف شد و تصریح کرد: من برای حمایت از حقوق اصناف با خشوع و خضوع آماده هرگونه همکاری با ادارات هستم و امیدوارم همکارانشان در سایر ارگان‌ها نیز متوجه احوال اصناف باشند.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *