مجتمع تجاری سینمایی گلشهر

سینمای گلشهر تا یک ماه دیگر به بهره‌برداری می‌رسد

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری چهاردانگه گفت: پیش‌بینی ما این است که مجتمع تجاری-سینمایی گلشهر تا یک ماه آینده به بهره‌برداری اولیه برسد فقط برای بهره‌برداری نهایی نیاز به خرید و نصب تجهیزات گرمایش سرمایش است.

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری چهاردانگه گفت: پیش‌بینی ما این است که مجتمع تجاری-سینمایی گلشهر تا یک ماه آینده به بهره‌برداری اولیه برسد فقط برای بهره‌برداری نهایی نیاز به خرید و نصب تجهیزات گرمایش سرمایش است.

علی قندهاری سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری چهاردانگه در گفت‌وگو با خبرنگار اسلامشهرخبر در رابطه با میزان پیشرفت پروژه مجتمع تجاری-سینمایی گلشهر اعلام کرد: کلنگ مجتمع از سال ۱۳۸۴ به زمین زده شد در همان سال گودبرداری انجام گرفت اما بنا به دلایلی قرارداد پیمانکار فسخ  گردید و چند سالی  گود محل اجرای پروژه به همان صورت رها شد تا اینکه با انتخاب پیمانکار جدید پروژه مجددا آغاز شد.

وی ادامه داد: این پروژه در قالب مجتمع تجاری- سینمایی طراحی شده است و علت طولانی شدن مدت اجرای آن نیز به دلیل عدم وجود اعتبارات لازم برای اجرای پروژه بوده است اما در یک سال اخیر حدود ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی  داشتیم.

قندهاری اضافه کرد: این پروژه در شش طبقه با اسکلت فلزی در زیربنای ۵ هزار و ۹۱۰ مترمربع بنا شده و دارای ۵۳ واحد تجاری در سه طبقه با ورودی و خروجی مجزا برای آن در نظر گرفته شده است. همچنین این مجتمع ۵۱ واحد پارکینگ در دو طبقه و یک سالن سینما با گنجایش ۱۸۲ نفر با راه‌پله و آسانسور مجزا دارد.

وی تصریح کرد: سالن سینما دارای دو در ورودی و دو در خروجی مجزا می باشد که درهای خروجی به  راه‌پله مجزا در ضلع شمالی مجموعه منتهی می شود و از این طریق امکان دسترسی به طبقات پایین و پارکینگ وجود دارد.

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری چهاردانگه اعلام کرد: رستورانی که در طبقه دوم مجتمع در نظر گرفته شده بود به سالن انتظار سینما  و مجهز به غرفه هایی با کاربری فروش فست فود و … تغییر کاربری داده شد . سالن انتظار سینما با ۳۰۰ مترمربع ۱۵۰ نفر گنجایش دارد .

وی با بیان اینکه تاکنون در این پروژه حدود ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه شده است خاطرنشان کرد: این پروژه ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تقریباً دو میلیارد تومان دیگر هزینه دارد سالن سینما و مجتمع تجاری به صورت همزمان و با یک پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

این مسئول اظهار کرد: پیش‌بینی ما این است که مجتمع تا یک ماه آینده به بهره‌برداری اولیه برسد فقط برای بهره‌برداری نهایی نیاز به خرید و نصب تجهیزات گرمایش سرمایش است .

وی با تأکید بر اینکه تمام تجهیزات صوتی تصویری سینما بر اساس فنّ آوری روز است، تصریح کرد: ما برای سینما از فنّاوری صوتی دالبی و ویدیو پروژکتور کاملاً سینمایی استفاده کردیم و سعی کردیم  کیفیت تجهیزات و اجرا  را به واسطه کاهش هزینه ها کم نکنیم .

قندهاری با اشاره به بازدید و تائید سینما از سوی سازمان سینمایی وزارت ارشاد، افزود: برای سازمان سینمایی خروجی‌های سینما از قسمت خروج اضطراری و میزان جمعیتی که باید از در خروجی خارج شود اهمیت داشت که مورد تائید واقع شد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *