بروزرسانی خطوط آبرسانی فرسوده

سه هزار و ۴۰۰ متر از خطوط آبرسانی شهرک امام حسین (ع) نوسازی شد

مدیر امور آبفای شهرک امام حسین (ع( اسلامشهر گفت: با صرف اعتباری بالغ بر ۱۲ و نیم میلیارد ریال سه هزار و ۴۰۰ متر از شبکه های قدیمی و فرسوده این شهرک از مدار توزیع خارج و خطوط جدید جایگزین شد.

مدیر امور آبفای شهرک امام حسین (ع( اسلامشهر گفت: با صرف اعتباری بالغ بر ۱۲ و نیم میلیارد ریال سه هزار و ۴۰۰  متر  از شبکه های قدیمی و فرسوده این شهرک از مدار توزیع خارج  و خطوط جدید جایگزین شد.

به گزارش اسلامشهرخبر، سینا سالمی با اشاره به قدمت و فرسودگی بخشی از خطوط و شبکه های آبرسانی در شهرک امام حسین ع ( میان آباد ) شهرستان اسلامشهر گفت:این فرسودگی موجب ایجاد مسائل و مشکلاتی از جمله حوادث و شکستگی و افت کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم شده است.

وی ادامه داد: در همین راستا و به منظور  بروز رسانی شبکه و نوسازی خطوط آبرسانی طی مدت زمان چهار ماهه و از اواخر سال گذشته و اوایل سال جاری سه هزار و ۴۰۰  متر از شبکه های قدیمی و فرسوده در مناطق دو شبکه ای میان آباد از مدار توزیع خارج شد .
اعلام کرد: این پروژه با اعتباری معادل ١٢ و نیم میلیارد ریال از محل اعتبارات جاری و عمرانی و شامل خارج سازی خطوط قدیمی و جایگزینی خطوط جدید صورت گرفت.

سالمی تصریح کرد: این علمیات با استفاده از لوله های ١١٠ میلی متری پلی اتیلن و همچنین اصلاح و بازسازی ٣۶٠ رشته انشعاب فرسوده و قدیمی که در خیابانهای شهید رجائی ، شهید شامی ، شهید زارعی و کوچه های منشعب انجام شد .
سالمی یادآور شد: همزمان با اجرای این عملیات و در خلال اصلاح انشعابات در مناطق یاد شده تعداد ١٢۵ مورد انشعاب غیرمجاز نیز کشف شد  و پس از انجام روال قانونی و دریافت حقوق انشعاب  به مجاز تبدیل گردید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *