سهم اسلامشهر از تحویل و تعمیر واحدهای مسکونی مددجویان کمیته امداد

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان تهران گفت: از ابتدای سال ۹۶ تاکنون ۱۱ منزل مسکونی تحویل مدد جودیان کمیته امداد اسلامشهر شد همچنین ۱۰۴ منزل مسکونی در این منطقه نیز تعمیرات جزئی و کلی داشته است.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان تهران گفت: از ابتدای سال ۹۶ تاکنون ۱۱ منزل مسکونی تحویل مدد جودیان کمیته امداد اسلامشهر شد همچنین ۱۰۴ منزل مسکونی در این منطقه نیز تعمیرات جزئی و کلی داشته است.

به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از تسنیم جهانبخش مرادی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در دهه مبارک فجر امسال ۳۰ واحد مسکونی در استان تهران به مددجویان تحت حمایت واگذارشد اظهار داشت: برای ۵۵ واحد مسکونی دیگر تأمین اعتبار شده که کارهای مربوط به آنها در حال انجام است.

وی ادامه داد: شهرستان شهریار با تحویل هفت واحد مسکونی به مددجویان تحت حمایت بیشترین واگذاری را در دهه فجر داشته، ضمن اینکه علاوه بر تحویل واحدهای مسکونی به مددجویان تعمیرات جزئی وکلی ۳۰۰ واحد مسکونی در استان تهران انجام شده است.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان تهران در زمینه هزینه‌های صرف شده برای احداث، خرید و تعمیرات مسکن مددجویان در دهه فجر تصریح کرد: دو میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان برای امور مسکن مددجویان هزینه شده که از این مبلغ یک میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان برای خرید یا احداث و ۷۲۵ میلیون تومان برای تعمیرات واحدهای مسکونی صرف شده است.

مرادی همچنین از تحویل ۲۳۸ واحد مسکونی از ابتدای سال ۹۶ تاکنون به مددجویان خبر داد و گفت: از ابتدای سال ۹۶ تاکنون ۱۹۳ واحد مسکونی شهری و ۴۵ مسکن روستایی به مددجویان واگذار شده که شهرستان‌های شهریار با ۱۴، بهارستان ۱۲ و اسلامشهر با ۱۱ مورد بیشترین تحویل را به خود اختصاص داده‌اند.

وی عنوان کرد: علاوه بر واگذاری این واحدها برای ۹۹۵ واحد مسکونی نیز تعمیرات جزئی وکلی انجام شده است که شهرستان‌های اسلامشهر با ۱۰۴، شهریار ۹۱ و شهرستان ورامین با ۷۳ مورد بیشترین تعمیرات را انجام داده‌اند.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: بیش از ۹ میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان برای امور مسکن مددجویان تاکنون هزینه شده که از این مبلغ شش میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان برای خرید و یا احداث واحدهای مسکونی و سه میلیارد و ۳۱۲ میلیون تومان برای تعمیرات بوده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *