سلب عضویت دو عضو شورای شهر چهاردانگه

با ابلاغ رای هیئت مرکزی شورای حل اختلاف وزارت کشور، حکم سلب عضویت و عزل جعفر مرادی و اکرم عبیری ۲عضو شورای شهر چهاردانگه به اجرا درمی‌آید و نفرات علی‌البدل معصومه گیل‌آبادی و حمزه خوارزمشاهی وارد ترکیب این شورا خواهند شد.

به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از فارس ، داوود بیات سرمدی معاونت فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان اسلامشهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با ابلاغ رای هیئت مرکزی شورای حل اختلاف وزارت کشور و ابلاغ توسط استانداری تهران به فرمانداری شهرستان اسلامشهر مبنی بر سلب عضویت دو تن از اعضای شورای شهر چهاردانگه، دو عضو علی‌البدل جایگزین می‌شوند.

وی افزود: بنابر رای شورای حل اختلاف استان تهران، حکم سلب عضویت و عزل جعفر مرادی و اکرم عبیری که به تایید هیات مرکزی شورای حل اختلاف وزارت کشور رسیده، توسط استانداری تهران به فرمانداری اسلامشهر ابلاغ‌شده که با هماهنگی به عمل‌آمده، مقررشده در نخستین جلسه رسمی شورای شهر چهاردانگه این رای به اجرا درآید.

معاون فرماندار اسلامشهر بدون اشاره به موارد تخلف و علت سلب عضویت شورای شهر چهاردانگه، تاکید کرد: بر اساس رای صادره و با سلب عضویت دو عضو شورای شهر چهاردانگه، نفرات علی‌البدل معصومه گیل‌آبادی و حمزه خوارزمشاهی وارد ترکیب این شورا خواهند شد.

معاون فنی و عمرانی فرمانداری اسلامشهر، خاطرنشان کرد: با ابلاغ رای شورای حل اختلاف استان تهران، به رئیس شورای شهر چهاردانگه مقررشده، که مراسم تحلیف ۲عضو جدید و نفرات قبلی در نخستین جلسه رسمی این شورا که روز شنبه ۳۰ شهریورماه جاری برگزار می‌شود، به اجرا درآید.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *