سرمایه‌گذاری امکانات در کار خیر یک توفیق الهی است/ ۱۶۵ میلیارد تومان با مشارکت خیرین در بخش‌های مختلف هزینه شد/ مشکل طرح هادی و حریم احمدآباد مستوفی حل شود

استاندار تهران گفت: خداوند به خیرین مدرسه‌ساز توفیق داده تا در امر خیر قدم بگذارند این توفیق را خداوند متعال به بندگان خاص خودش عنایت می‌کنند خیلی از افراد پول دارند اما اینکه فردی توفیق پیدا کند از امکانات و سرمایه‌های خود در کار خیر سرمایه‌گذاری کند یک توفیق الهی است.

استاندار تهران گفت: خداوند به خیرین مدرسه‌ساز توفیق داده تا در امر خیر قدم بگذارند این توفیق را خداوند متعال به بندگان خاص خودش عنایت می‌کنند خیلی از افراد پول دارند اما اینکه فردی توفیق پیدا کند از امکانات و سرمایه‌های خود در کار خیر سرمایه‌گذاری کند یک توفیق الهی است.

به گزارش خبرنگار اسلامشهرخبر، محمدحسین مقیمی در مراسم افتتاح دو مدرسه خیر ساز در شهرستان اسلامشهر با تبریک ایام دهه فجر گفت: در دهه فجر انقلاب اسلامی افتتاح مدرسه آن‌هم مدرسه‌ای که یک خیر زمین آن را و خیری دیگر ساختمان آن را ساختند یکی از بهترین افتتاحیه‌هایی که ما می‌توانستیم انجام دهیم افتتاحیه این مدرسه بود.

وی با تشکر از حافظی رئیس انجمن خیرین مدرسه‌ساز کشور برای فعالیت در این حوزه و حضور در برنامه افتتاحیه گفت: من امروز به دو خیر برای ساخت این مدرسه تبریک می‌گویم به خاطر اینکه خداوند به این افراد توفیق داده تا در امر خیر قدم بگذارند این توفیق را خداوند متعال به بندگان خاص خودش عنایت می‌کنند خیلی از افراد پول دارند اما اینکه فردی توفیق پیدا کند از امکاناتش و سرمایه‌های خود در کار خیر سرمایه‌گذاری کند یک توفیق الهی است.

وی خطاب به اولیا و معلمان گفت: اولیای محترم به تربیت فرزندان بیشتر رسیدگی کنند معلمان و اساتید نیز همانند گذشته در تعلیم و تربیت فرزندان ما کوشاتر باشند البته ما هیچ‌وقت نمی‌توانیم زحماتی که این افراد می‌کشند را جبران کنیم.

در این مراسم امیر اله حقیقی فرماندار اسلامشهر با تسلیت ایام فاطمیه گفت: هم‌زمان با افتتاح این پروژه ۵۴ پروژه دیگر در سطح شهرستان کلنگ زنی و افتتاح خواهد شد. شرایط جوی اجازه نداد که زمین مدرسه اسفالت شود ولی این مدرسه کاملاً آماده برای حضور دانش آموزان است.

وی ادامه داد: ما افتخار می‌کنیم که در دولت تدبیر و امید بیش از ۱۶۵ میلیارد تومان با مشارکت خیرین عزیز در امر مدرسه‌سازی، درمان و سایر بخش‌ها هزینه شده است.

در همین مراسم حجت الاسلام والمسلمین سید سعید طبائی با اشاره به خباثت‌های آمریکا در مقابل ایران گفت: در این چند روز اخیر گویی آمریکا کاری جز برنامه‌ریزی برای مقابله با ایران ندارد این نشان‌دهنده این است که انقلاب ما صادرشده است. این نشان‌دهنده این است که اقتدار عظیمی در خاورمیانه در قالب ۲۲ بهمن شکل‌گرفته است.

وی با خیرمقدم به استاندار و هیئت همراه گفت: احمدآباد شهر سرسبزی است تمام همت ما در احمدآباد این است که سرسبزی احمدآباد را حفظ کنیم.

وی خطاب به استاندار گفت: آقای استاندار این شهر دو مشکل اساسی دارد یکی طرح هادی شهر احمدآباد است که امیدوارم این نوید را بدهید که این طرح مصوب شد دوم بحث حریم شهر است که باید مشخص شود ما نمی‌خواهیم همه حریم اسلامشهر را بگیریم وقتی حریم مشخص نباشد چهار گروه: بخشداری، فرمانداری، استانداری، شهرداری اسلامشهر، شهردار منطقه ۵ و شهرداری احمدآباد روی آن فعالیت می‌کنند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *