سردار اشتری

سردار اشتری: مبارزه با اشرار و قاچاقچیان همچنان در اولویت ناجا قرار دارد‌

گروه استان‌ها ـ فرمانده نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه ناجا با قدرت در مرزها، شهرها و جاده‌ها استقرار دارد، گفت:‌ ناجا مبارزه با اشرار و قاچاقچیان را همچنان در اولویت قرار دارد.

۲۳ اسفند ۱۳۹۷ – ۱۳:۰۵ استانها چهارمحال و بختیاری نظرات
سردار اشتری: مبارزه با اشرار و قاچاقچیان همچنان در اولویت ناجا قرار دارد‌
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، سردار حسین اشتری ظهر امروز در یادوراه شهدای نیروی انتظامی استان با اشاره به مقام شهدا اظهار داشت: ما در هرجایی که با مشکل مواجه می‌شویم یاد شهدا و اعتقاد به راهشان سبب پیروزی ما می‌شود.

وی با اشاره به اینکه روحیه جهادی و شهادت طلبی در بین جوانان یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی بوده است، افزود: داشتن روحیه جهادی تنها مختص به افرادی نیست که در دوران دفاع مقدس در جبهه جنگ حضور داشتند و این روحیه ممکن است در جوانان ۲۰ ساله وجود داشته باشد.

فرمانده ناجا بیان کرد: جوانان ما امروز در حوزه فناوری و هسته‌ای تلاش می‌کنند که این خود نوعی جهاد است و زمانی که متوجه شدند دشمن در ۱۰۰ کیلومتری ما به مردم مظلوم ظلم وبه مقدسات ما اهانت می‌کند به خط مقدم جنگ در سوریه اعزام و در برابر دشمن ایستادند.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: امروز جوانان ما با گروهک‌های تکفیری برای امنیت، استقلال و آزادی مبارزه می‌کنند و ما باید این روحیه را در بین جوانانمان حفظ کنیم.

وی گفت: امروز ما دارای ۸۸۵۳ کیلومتر مرز داریم و نیروی انتظامی در مرزها، شهرها و جاده‌ها استقرار دارد و مبارزه با اشرار و قاچاقچیان را در اولویت قرار دارد که در همین راستا تعدادی از نیروهای ما به شهادت رسیده‌اند.

فرمانده ناجا با بیان اینکه ما ۱۴ هزار شهید تقدیم نظام و انقلاب کرده‌ایم، اضافه کرد: بیش از ۷ هزار نفر از نیروهای ما در دوران دفاع مقدس و مابقی آن‌ها در جهت برقراری امنیت جان خود را از دست دادند.

اشتری با بیان اینکه نیروهای مسلح افتخار کشور است، ادامه داد: امروز قدرت برتر دفاعی منطقه را داریم و سپاه، ارتش، بسیج و نیروی انتظامی خود را سرباز آقا می‌دانند.

وی با بیان اینکه روحیه جهادی، قدرت دفاعی و تمام دستاوردهای انقلاب به برکت خون شهدا است، افزود: برگزاری یادوارهای شهدا سبب می‌شود ما هم از آن‌ها درس بگیریم ادامه دهنده راه آن‌ها باشیم چرا که بهترین راه مبارزه با استکبار است.

فرمانده ناجا با اشاره به گام دوم انقلاب تصریح کرد: رمز پیروزی ما تاکنون اطلاعت از رهبری بوده چرا که اشرافیت مقام معظم رهبری در تمام حوزه زبانزد است و شجاع و مدیر و مدبر هستند.

اشتری ادامه داد: وقتی مقام معظم رهبری در آستانه سال نو میلادی به منزل شهید مسیحی می‌روند این نشان دهنده آن است که برای حضرت آقا محترم و ارزشمند هستند.

وی گفت: امروز در دهه پنجم انقلاب هستیم و ۴۰ سال را با تهدید و چالش پشت سر گذاشتیم و دشمن تلاش کرد در انقلاب انحراف ایجاد کند و فشارهای اقتصادی را بر مردم وارد کرد اما دشمن نمی‌دانست حساب سختی‌‌هایشان با حساب حمایت از رهبرشان جدا است.

فرمانده ناجا بیان کرد: در ۲۲ بهمن و تشییع پیکر شهدای زاهدان دیدید در اصفهان چگونه مردم آمدند و دشمن را نا امید کردند اما منشور انقلاب اسلامی در آینده پیام حضرت آقا به عنوان گام دوم انقلاب است.

اشتری خاطرنشان کرد: در گام دوم انقلاب به مردم و جوانان توصیه‌هایی شده که اگر به آن‌ها توجه شود اقتصاد، سبک زندگی و عزت ملی و موفقیت به دست خواهند آورد.

وی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد مردم را از انقلاب ناامید کند، افزود: دشمن بداند ما به گذشته خود افتخار و به آینده امیدوار هستیم و آینده و خیر و برکت ما در پیروی از منویات مقام معظم رهبری است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *