طارانی-شورا

سرانه‌های ورزشی اسلامشهر افزایش پیدا می‌کند

رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر با اشاره به لزوم افزایش سرانه‌های ورزشی در این شهرستان گفت: توجه و تقویت زیرساخت‌های موردنیاز جامعه ورزشی شهر از اولویت‌های کاری مجموعه مدیریت شهری اسلامشهر است.

رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر با اشاره به لزوم افزایش سرانه‌های ورزشی در این شهرستان گفت: توجه و تقویت زیرساخت‌های موردنیاز جامعه ورزشی شهر از اولویت‌های کاری مجموعه مدیریت شهری اسلامشهر است.

به گزارش اسلامشهرخبر، علیرضا مهرپویان طارانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اسلامشهر، با بیان اینکه اسلامشهر ورزشکاران و قهرمانان ورزشی است اظهار داشت: افتخارآفرینی اسلامشهر در حوزه‌های ورزشی، توانسته نام این شهرستان را در زمره شهرهای مهّم ورزشی کشور قرار دهد، و بر همین اساس وظیفه داریم که توجه جدی و ویژه‌ای به این بخش داشته باشیم.

وی بیان کرد: زیرساخت‌های ورزشی باید ظرفیت لازم جهت پاسخ‌گویی به نیاز ورزشی شهر را داشته باشند؛ از اینرو مجموعه مدیریت شهری تمام توان خود را جهت توجه به زیرساخت‌های ورزشی به کار می‌گیرد.

رئیس شورای شهر اسلامشهر تصریح کرد: با توجه به بروز معضلات و ناهنجاری‌های اجتماعی در جامعه، ورزش می‌تواند علاوه بر پیشگیری از این گونه مشکلات زمینه‌ساز رشد و توسعه روحی و روانی افراد را فراهم کند .

طارانی با اشاره به کسب موفقیت‌های ورزشکاران اسلامشهری در عرصه‌های مختلف رقابت‌های ورزشی گفت: شورای شهر اسلامشهر، در راستای حمایت از ورزشکاران و قهرمانان با توجه به بضاعت مجموعه مدیریت شهری، در مراسمی از مدال‌آوران و قهرمانان ملی و بین‌المللی تجلیل به عمل آورد، و این آئین برای دیگر قهرمانان و مدال‌آوران هم در طول سال برگزار می‌شود .

وی عنوان کرد: با توجه به عضویت ۴ تن از ورزشکاران اسلامشهری در پارلمان این شهر، پیگیری‌ها و مطالبات جامعه ورزشی از مدیریت شهری افزایش یافته و در تلاش هستیم با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مختلف در جهت افزایش سرانه‌های ورزشی شهرستان، فضاهای ورزشی جدیدی را احداث کنیم.

رئیس شورای شهر اسلامشهر در پایان خاطرنشان کرد: کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورا که با ریاست سالاریان از قهرمانان و مفاخر ورزشی کشورمان اداره می‌شود، گام‌های مهّم و چشمگیری برای اعتلای ورزش برداشته و امیدواریم نام شهرمان بیش از پیش در میادین پرافتخار ورزشی بدرخشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *