دستگیری

سارق حرفه‌ای لوازم خودرو و مغازه در اسلامشهر دستگیر شد

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری سارق حرفه‌ای محتویات خودرو و مغازه با ۳۵ فقره سرقت در شهرستان اسلامشهر خبر داد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری سارق حرفه‌ای محتویات خودرو و مغازه با ۳۵ فقره سرقت در شهرستان اسلامشهر خبر داد.

به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محسن خانچرلی اظهار کرد: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر سرقت در یکی از شهرک‌های اسلامشهر، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی بیان کرد: مأموران انتظامی با انجام اقدامات گسترده و بررسی سوابق مجرمان، موفق شدند یک سارق حرفه‌ای را در شهرستان اسلامشهر شناسایی و پس از هماهنگی قضائی، در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران ادامه داد: در بازرسی از متهم، تعدادی ابزارآلات سرقت، یک قبضه چاقو، دو دستگاه تلفن همراه و یک دستگاه ضبط خودرو کشف شد و او پس از دستگیری، به منظور انجام تحقیقات بیشتر، به پلیس آگاهی منتقل شد و تحت بازجویی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های تخصصی پلیس، جرم خود را پذیرفته و در ادامه به ۳۵ فقره سرقت محتویات خودرو و مغازه اعتراف کرد.

خانچرلی در پایان متذکر شد: با شناسایی مالباختگان و دعوت از آنها، تحقیقات تکمیلی انجام و پرونده به همراه شاکیان و متهم، برای سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع قضائی شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *