مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سیدالشهدا (ع) اسلامشهر گفت:پروژه ساخت  دو واحد مسکونی برای خانواده های نیازمند روستای مرجان آباد از ابتدای خرداد ماه آغاز شده و تا پایان این ماه به بهره برداری می رسد.

حمید امیرلو در گفتگو با خبرنگار اسلامشهرخبر گفت: با توجه به ماموریت بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سید الشهداء اسلامشهر در جهت محرومیت زدایی  دو خانواده نیازمند مسکن در روستای مرجان آباد شناسایی شدند.

وی اعلام کرد:پروژه ساخت این دو واحد مسکونی ۶۰ متری از ابتدای خرداد ماه سال جاری کلید خورد و هم اکنون در مرحله بتون ریزی و فونداسیون قرار دارد؛ پیش بینی می شود این واحدها تا پایان خرداد ماه به بهره برداری برسد.

امیرلو اعلام کرد:این دو پروژه با همکاری بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سید الشهدا اسلامشهر، گروه های جهادی،خیرین، شورا و دهیاری این روستا در دست ساخت است.

وی با اشاره به فعالیت  گروه های جهادی در کم کردن هزینه ی پروژه خاطر نشان کرد:هر پروژه واحد مسکونی با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیون تومان در درست ساخت است.

امیرلو تصریح کرد: همچنین پروژه ساخت یک واحد مسکونی در منطقه ایرین و یک واحد مسکونی  در شهرک احمدیه برای خانواده های نیازمند در دستور کار قرار دارد و پس از ماه مبارک رمضان آغاز می شود.

قابل ذکر است روستای مرجان آباد با دارا بودن حدود ۱۰۰ خانوار یکی دیگر از مناطق محروم شهرستان اسلامشهر محسوب می شود که پس از پروژه موفق قلعه سیمون مورد توجه مسئولین قرار گرفته است.