زندگی اشرافی گرایانه برای مسئولین کشور یک ضعف بزرگ به شمار می آید

امام جمعه واوان گفت:افزون طلبی برای مسئولین ممنوع است ؛زندگی اشرافی گرایانه برای مسئولین کشور یک ضعف بزرگ به شمار می آید.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر،حجت الاسلام والمسلمین حمزه محمدی امام جمعه شهر واوان در خطبه نماز جمعه این هفته شهر واوان گفت:خودم و همه شما را به تقوای الهی دعوت می کنم.

وی با اشاره به روایات و احادیث  افزود: مراقب باشید که هر کسی اگر به برادر دینی خودش تهمت بزند ایمان الهی در قلب وی ناپدید خواهد شد.

امام جمعه واوان گفت: یکی از نشانه های  انسان فاسق اشتغال به لهو است؛یعنی مشغول کارهای لهو و بیهوده می باشد و کار بیهوده می کند که ارزشی ندارد و مهم نیست.

حجت الاسلام والمسلمین حمزه محمدی در ادامه با اشاره به فضیلات های ماه رجب گفت: در حالیه که در سراسر کشور مراسمات دینی و مذهبی لغو شده و بعضا با محدودیت ها برگزار میشود بسیار خوب است که اعمال و دعاهای ماه رجب در خانه همراه با خانواده انجام دهیم.

وی در ادامه بیان داشت: افزون طلبی برای مسئولین ممنوع است ؛زندگی اشرافی گرایانه برای مسئولین کشور یک ضعف بزرگ به شمار می آید.

مام جمعه واوان بیان داشت:اگر دیگران زندگی اشرافی گری و افزون طلبی را لازمه رسیدن به قدرت و مسئولیت در دولت‌ها می‌دانند در نظام اسلامی این موارد لازمه رسیدن به مسئولیت نیست و نیز یک ضعف بزرگ به شمار می آید.

ایشان با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات بیان داشت:انتخابات یک مسئله اصلی برای کشور به شمار می‌آید و حضور حداکثری مردم نیز در این امر بسیار موثر و فعال می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین حمزه محمدی اظهار داشت:باید از همه حزب ها و اقشار مختلف مردم را برای حضور حداکثری در انتخابات دعوت به عمل آید و مسئه مهمتر از این حضور حداکثری انتخاب درست است که مردم باید در این عرصه دقت داشته باشند.

وی در پایان گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچگاه خیانتی را به رای مردم نکرده است ممکن است گاهی تخلفاتی رخ داده باشد اما خیانتی در این زمینه  صورت نگرفته است.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *