روشن خطاب به ساپینتو: لفظی که به کار بردی؛ خودت هستی!

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با انتقاد از رفتار و گفتار سرمربی پرتغالی این تیم گفت که سایپنتو باید بداند در چه تیمی مربیگری می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر،حسن روشن د درباره شرایط تیم فوتبال استقلال، انتقادهایش از رفتار ریکاردو ساپینتو و … صحبت‌های زیر را انجام داد.

بازی‌های لیگ را نگاه نمی‌کنم اما یک چیز را متوجه شدم، اینکه استقلال در این ۴ بازی تیم بوده است. وقتی همه برای تیم بازی می‌کنند همدلی و اتحاد بوجود می‌آید. سرمربی تیم هم فهمیده ترکیب تیم را چطور بچیند. کوین یامگا دیگر دفاع راست مطلق نیست. زمانی که یامگا و مهدی قایدی کنار هم بازی می‌کنند توانایی‌های‌شان را بیشتر نشان می‌دهند. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که سرمربی به ترکیب تیمش دست نمی‌زند، چرا که می‌دیدیم از همه مهاجمانش استفاده می‌کند تا بداند کدام بازیکن موثرتر است. بالاخره متوجه شد که چه ترکیبی بچیند.

ناراحت بشوند، چه کار کنم؟ حرفی نزنم؟ اگر صحبتی انجام می‌دهم بر اساس واقعیت است. چرا درباره امیر قلعه‌نویی صحبت نمی‌کنم؟ آیا شما می‌دانید که چرا حرفی درباره قلعه‌نویی نمی‌زنم؟

چون او دیگر در استقلال نیست. قلعه‌نویی چند سال پیش از استقلال رفت و دیدید که یک کلمه هم درباره او حرف نزدم.

عیب ندارد، این حرف‌ها را می‌زنم که به خودشان بیایند. حقیقت را می‌گویم، حقیقت هم تلخ است. استراماچونی در ۵،۶ هفته اول حضورش در استقلال نتیجه نمی‌گرفت و صحبتی از حقوقش نمی‌کرد اما وقتی تیم راه افتاد و به صدر جدول نزدیک شد، قانون فیفا را بهانه کرد و به خاطر دو ماه پول نگرفتن شکایت کرد تا امروز استقلال برای پرداخت مطالباتش بیچاره شود. محمود فکری اشتباه کرد از نساجی به استقلال آمد، چون وسط فصل با نساجی نتایج خوبی گرفته بود و نباید به استقلال می‌رفت. در مورد مجیدی اما، انتقادی نکردم و حمایت هم کردم. ساپینتو را هم کی‌روش به ایران آورد.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.