روحیه جبهه و جنگ باید در عرصه سازندگی وارد شود

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید روحیه جبهه و جنگ در عرصه سازندگی مناطق محروم وارد شود تا مشکلات پیشه رو حل شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید روحیه جبهه و جنگ در عرصه سازندگی مناطق محروم وارد شود تا مشکلات پیشه رو حل شود.

به گزارش اسلامشهرخبر، سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز با حضور در شهرستان اسلامشهر از شرکت تعاونی تولید گل و گیاه پرشین خلیج‌فارس واقع در احمدآباد مستوفی دیدن کرد این شرکت که تولیدکننده گیاهان دارویی برای بیماری‌های صعب‌العلاج در اسلامشهر است دارای مشکلات چون تأمین برق، مشکل سقف مجموعه که در اثر بارندگی اخیر دچار ریزش در برخی نقاط شده است و همچنین تأمین اعتبار برای ادامه فعالیت مجموعه است.

جلیلی در بازدید از این شرکت در جریان روند فعالیت‌های این مجموعه قرار گرفت و راهکارهایی برای مشکلات این مجموعه ارائه کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه سفر خود به اسلامشهر با حضور در روستای شهید جعفری از وضعیت منازل مسکونی ساخته‌شده برای مردم نیازمند منطقه بازدید کرد. مسئول بسیج سازندگی اسلامشهر در این دیدار گزارشی نحوه ساختن منازل مسکونی ارائه کرد.

جلیلی در این دیدار بر ضرورت ایجاد شغل در منزل و اشتغال برای مردم نیازمند این منطقه تأکید کرد. نماز جماعت در این روستا به امامت حجت الاسلام والمسلمین سید حسین موسوی اقامه شد.

پس از این دیدار جلیلی و هیئت همراه عازم روستای لهک از مناطق محروم این شهرستان شدند این روستا دارای ۱۷ خانوار است و منازل مسکونی این منطقه از گل و خشت ساخته شده است به دلیل اختلاف با مالک زمین هنوز اقدامی در بازسازی منازل مسکونی مردم این منطقه صورت گرفته است جلیلی در این دیدار با صحبت با مالک زمین‌های تا حدود زیادی اختلافات مرتفع شد.

وی با مشاهده وضعیت این روستا گفت: باید روحیه جبهه و جنگ در عرصه سازندگی مناطق محروم وارد شود تا مشکلات پیشه رو حل شود.

دیدار از یک موسسه خیریه و فعال در حوزه تولید پوشاک با قیمت مناسب از دیگر برنامه‌های جلیلی بود وی پس از شنیدن گزارش رئیس موسسه خیریه جوادالائمه از کارگاه تولید پوشاک این موسسه بازدید کرد. دیدار با خانواده شهید مدافع حرم حاج محمود شفیعی و حضور در امامزاده عقیل برای ادای احترام به مقام شهدا ازجمله سایر برنامه جلیلی در اسلامشهر بود.

سخنرانی در جمع فعالان فرهنگی جنوب غرب استان تهران، شرکت و سخنرانی در مراسم عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) از جمله سایر برنامه های جلیلی در اسلامشهر است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *