رهبر و سپاه ایران در جهان استثنا هستند/ ایران در میان ۱۰ قدرت سیاسی برتر جهان قرار دارد

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان دست از دشمنی با ما برنمی دارند؛ ایران برای نظام حاکم بر جهان یک تهدید جدی است. ما باید به یک قدرت اقتصادی بزرگ نیز تبدیل شویم و راه آن نیز اقتصاد مقاومتی است؛ ایران در جهان استثنا است همان طور که در حال حاضر رهبر و سپاه ایران در جهان استثنا هستند.

به گزارش اسلامشهرخبر، شب گذشته حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن ابوترابی فرد نایب رییس مجلس شورای اسلامی در مسجد امام خمینی(ره) شهرک قدس رضوی اسلامشهر اظهار داشت: هرکسی یک سرمایه ها و یک کاستی هایی دارد؛ نمی شود بدون قدرشناسی از سرمایه ها به کاستی ها دست یافت؛ این شیاطین می خواهند کاری کنند که ما دارایی هایی همچون استقلال کشورمان را نبینیم؛ امروز بچه های شیرخواره هم می فهمند که جمهوری اسلامی در قله استقلال است. آیا واقعا قدرت های اروپایی و آسیایی هم استقلال کشور ما را دارند.

وی تصریح کرد: این دارایی باعث شده که ما دارایی دیگر به نام عزت و اقتدار سیاسی به دست آوریم؛ ایران از نظر سیاسی جایگاه بسیار فاخری در دنیا دارد؛ اگر خیلی بخواهیم احتیاط کنیم باید بگوییم ایران در میان ۱۰ قدرت سیاسی برتر جهان است. ایران در میان ۱۰ قدرت نظامی و اقتدار دفاعی در جهان است. این ها همگی سرمایه های کشور ما هستند.

ابوترابی فرد در ادامه گفت: ایران در برخی از رشته های علمی در میان هفت قدرت برتر جهان و در مجموع در میان ۱۰ قدرت علمی برتر جهان است؛ از نظر امنیتی ما کشور اول و یا دوم جهان هستیم. کشوری که از این جهان قدرتمند است از نظر اقتصادی جایگاهی مناسب با جایگاه سیاسی، امنیتی و علمی خود ندارد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: کشوری که نشان داده در ظرف ۲۰ سال به قدرت بزرگی در عرصه سیاسی، دفاعی و علمی تبدیل شده است می تواند به قدرتی اقتصادی نیز تبدیل شود؛ این شعار نیست. من در انقلاب در میان محورهای انقلاب بودم و در آن زمان یک بار هم در ذهن من خطور نمی کرد به مردم بگویم اگر انقلاب شود ما در ظرف ۳۰ سال به یک قدرت بزرگ سیاسی تبدیل می شویم.

وی افزود: ما با کارنامه جمهوری اسلامی در این ۳۸ سال نشان داده ایم که می توانیم در میان ۱۰ قدرت اقتصادی جهان نیز قرار بگیریم؛ ما نیروی انسانی عالمی داریم؛ در حال حاضر در شهرهای ایران دنیایی از دانش و علم تولید می شود.

نماینده مردم اسلامشهر، تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نگاه دنیا برای این موضوع به ایران عوض شده است که دشمن هرچقدر زور زده است تا ایران را از بین ببرد نتوانسته است؛ وقتی زورشان نرسید ما را از بین ببرند آمدند تا با ما کنار بیایند؛ جمهوری اسلامی برای نظام حاکم بر جهان یک بیماری است. آنها با جنگ، تحریم و هرکار دیگر ی سعی در نابودی ما داشته اند اما نتوانسته اند.

ابوترابی فرد خاطرنشان کرد: دشمنان دست از دشمنی با ما برنمی دارند؛ ایران برای نظام حاکم بر جهان یک تهدید جدی است. ما باید به یک قدرت اقتصادی بزرگ نیز تبدیل شویم و راه آن نیز اقتصاد مقاومتی است؛ ایران در جهان استثنا است همان طور که در حال حاضر رهبر و سپاه ایران در جهان استثنا هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *