جداگذاری چاه آب واوان

رفع مشکل در یک چاه آب آشامیدنی در واوان

مدیر امور بهره برداری شهرک واوان از اجرای عملیات جدارگذاری و لوله گذاری چاه شماره دو واوان خبر داد.

مدیر امور بهره برداری شهرک واوان از اجرای عملیات جدارگذاری و لوله گذاری چاه شماره دو واوان خبر داد.

به گزارش اسلامشهرخبر، سید محمد رضا زاده در گفتگویی اعلام کرد: در راستای ساماندهی و ارتقاء کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم واوان ، عملیات شستشو و احیاء مجدد و رفع نواقص و معایب فنی و اتصالات چاههای این شهر با رعایت استاندادهای لازم در این خصوص انجام می گیرد.

وی ادامه داد: در این ارتباط چاه شماره ٢ واوان نیز که دچار پارگی جدار گردیده و موجب افت کمی وکیفی آب آشامیدنی می شد طی عملیاتی جدارگذاری مجدد شده و وارد مدار توزیع گردید .
رضا زاده  ضمن تشریح پروژه مذکور یادآور شد : این عملیات اواخر اردیبهشت ماه جاری و حداکثر ظرف مدت زمان ١٠ روزه با اعتباری معادل ٢۵٠ میلیون ریال از محل اعتبارات جاری اجراء شد .

وی اضافه کرد: با توجه به پاره گی و عدم کارآیی لوله جداره قبلی چاه ، لوله جداره جدید فولادی به طول ٩۶ متر جایگزین شد و پس از شستشو و خارج سازی املاح و رسوبات و همچنین تعویض و جایگزینی پمپ جدید به جای پمپ قبلی ، چاه مذکور با آبدهی مطلوب و با کیفیت با بیش از ١٧ لیتر بر ثانیه مجدداً وارد مدار توزیع شد .
مدیر امور آبفای واوان خاطرنشان ساخت : آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم این شهر با کمیت و کیفیت مناسبی تامین و توزیع می گردد . و برنامه و تدابیر لازم از جمله حفاری چاه جدید و ارتقاء ظرفیت موجود آب شرب درخصوص روزهای گرم و پیک مصرف سال در دست انجام است  .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *