جانبازان

رفع مشکلات ایثارگران و جانبازان در دستور کار ویژه قرار دارد

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسلامشهر گفت: رفع مشکلات ایثارگران و جانبازان در دستور کار ویژه قرار دارد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسلامشهر گفت: رفع مشکلات ایثارگران و جانبازان در دستور کار ویژه قرار دارد.

به گزارش اسلامشهرخبر، شاهین عسگریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری فارس استان تهران اظهار داشت: جوانان و نوجوانان باید با رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس به درستی آشنا شده و خود را موظف بر حفظ آرمان‌های آنان کنند.

وی ادامه داد: در دوران هشت سال دفاع مقدس جوانان و نوجوانان بسیاری با شجاعت و از خودگذشتگی در برابر دشمن ایستادند و اجازه ندادند که ذره‌ای از خاک کشور به دست بیگانکان بیفتد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اسلامشهر با اشاره به اینکه فداکاری و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام باید به نسل امروز انتقال داده شود، افزود: بیان خاطرات دوران هشت سال دفاع مقدس و انتقال آرمان‌های شهدا به نسل امروز از مهمترین وظایفی است که باید به درستی از سوی مسؤولان انجام شود.

عسگریان با تأکید بر اینکه امروز نوبت ما است تا به آنان خدمت کنیم، گفت: براین اساس رفع مشکلات جانبازان و ایثارگران در دستور کار ویژه قرار دارد.

وی بیان داشت: مسؤولان در دستگاه‌های مختلف باید رسیدگی به امور ایثارگران و جانبازان را در اولویت قرار دهند و از هیچ تلاشی برای توسعه خدمات به این قشر فروگذاری نکنند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اسلامشهر ادامه داد: رفع مشکلات بیکاری، تهیه مسکن و رسیدگی به امور پزشکی این قشر از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه شود.

عسگریان تأکید کرد: نسل امروز باید درک درستی را از دوران هشت سال دفاع مقدس داشته باشد و خود را موظف بر حفظ آرمان‌های آنان کنند.

وی با بیان اینکه آزادی و استقلال امروز مرهون خون شهدا است، گفت: اگر جوانان و نوجوانان امروز به راحتی و در آسایش به تحصیل و تفریح می‌پردازند مرهون رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های رزمندگانی است که در دوران هشت سال دفاع مقدس از خاک و ناموس این کشور دفاع کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *