مراسم 13 آبان

راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در اسلامشهر آغاز شد

صبح امروز و با حضور قشرهای مختلف مردم اسلامشهر راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روزمبارزه ملی با استکبار را آغار کردند.

صبح امروز و با حضور قشرهای مختلف مردم اسلامشهر راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روزمبارزه ملی با استکبار را آغار کردند.

به گزارش خبرنگار اسلامشهرخبر، در سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز ملی مبارزه با استکبار دانش آموزان و قشرهای مختلف مردم اسلامشهر از ساعات ابتدایی صبح امروز با تجمع در نقاط از پیش تعیین شده حرکت خود را به سمت محل تجمع اصلی یعنی ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهدای اسلامشهر آغاز کردند.
پلاکارد های هیهات من الذله به عنوان شعار محوری ۱۳ آبان امسال نمود بیشتری در میان حاضران در راهپیمایی دارد. مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نیز همچون سال های گذشته شعار ثابت تمام تجمعات ضد استکباری مردم ایران است.
امروز مردم اسلامشهر مانند سایر هموطنان در اقصی نقاط کشور به همه قدرت های استکباری به ویژه آمریکا و دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور نشان خواهند داد جنگ رسانه ای که در توئیتر برای بازگشت تحریم ها به راه انداخته تاثیری در حرکت عظیم ملت ایران نخواهد داشت.
ترامپ اخیرا با ارسال پوستری در توئیتر خود اعلام کرده بود که ۵ نوامبر مصادف با ۱۳ آبان تحریم ها باز می گردد.
مردم اسلامشهر تا دقایقی دیگر از مقابل ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهدا اسلامشهر حرکت خود را آغاز می کنند و به سمت خیابان مدرسه حافظ واقع در خیابان امام حسن مجتبی حرکت می کنند.
حجت الاسلام و المسلمین زین الدینی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رباط کریم در این مراسم سخنرانی می کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *