عبدالفتاح اهوازیان فرمانده قرارگاه نصرت

رأی ما در انتخابات مانند “دیانت” است /خط قرمز،ولایت، شهداء و نظام است

فرمانده قرارگاه نصرت گفت: در انتخابات هر رأی ما یک “اَشهد” است ، ما در مقابل رأی ای که می دهیم مسئولیم چرا که “رأی ما مانند دیانت است”.

به گزارش اسلامشهرخبر، سردار عبدالفتاح اهوازیان فرمانده قرارگاه نصرت شب گذشته در سومین مراسم یادواره شهدای مدافع حرم که در مسجد امام حسین خیابان تختی اسلامشهر برگزار شد، با بیان اینکه ما در مبارزه جنگ نرم قدری عقب هستیم خاطر نشان کرد:بصیرت آمادگی را در پی دارد، مردم در زمان حمله عراق غافلگیر شدند چرا که برخی از مسئولین  بصیرت نداشتند.

وی با اشاره به جنایت های داعش و این موضوع که نیروهای داعش به کفرشان ایمان دارند اما عده ای در کشور به ایمانشان شک دارند خاطر نشان کرد: مدافعان حرم گناهشان این است که بصیر هستند.

سردار اهوازیان تصریح کرد:عده ای بعد از فوت آقای هاشمی مسابقه بیعت شکنی با ولایت فقیه را آغاز کردند، قبل از فوت وی یک نظر داشتند اما بعد از فوت ، او را با چهار شهید مقایسه کردند نباید به افرادی که بنده زمان و شرایطند و جوانان را دچار دوگانگی رأی داد.

وی اظهارداشت: جمهوری اسلامی به عزتی رسید که مردم فوعه و کفریا در حال یادگیری زبان فارسی هستند چرا که می خواهند منویات مقام معظم رهبری را بدون واسطه متوجه شوند.

سخنران این مراسم با تاکید بر اینکه عزت ایران به شهداء و امام شهدا است خاطر نشان کرد: خط قرمز ما ولایت، شهدا و نظام است .

وی با اشاره به جنگ نرم دشمنان نظام خاطر نشان کرد: در زمان دفاع مقدس بیشتر رزمندگان مجرد بودند اما در حال حاضر بیشتر مدافعان حرم متاهلند.

فرمانده قرارگاه نصرت ادامه داد: در انتخابات هر رأی ما یک “اَشهد” است ، ما در مقابل رأی ای که می دهیم مسئول هستیم چرا که “رأی ما مانند دیانت است”.

خیرمقدم حجت الاسلام والمسلمین حبیب اله سراقی، امام جماعت مسجد امام حسین (ع)، پخش کلیپ در مورد مدافعان حرم، مداحی و روضه خوانی از جمله سایر برنامه های این مراسم بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *