دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی تهران با فرماندار اسلامشهر

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان تهران با هدف توسعه همکاری‌ها با فرماندار شهرستان اسلامشهر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان تهران با هدف توسعه همکاری‌ها با فرماندار شهرستان اسلامشهر دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که معاونین سیاسی، اجتماعی، امنیتی و امور فنی و عمرانی فرماندار و رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیز حضور داشتند، مسعود مرسلپور در سخنانی اظهار داشت: اداره کتابخانه های عمومی شهرستان یکی از مجموعه های فعال و پویای شهرستان است و علیرغم محدودیت ها اقدامات موثری را در حوزه رشد و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در اسلامشهر داشته است.

فرماندار اسلامشهر با اشاره به در پیش بودن کنکور سراسری گفت: آغاز فعالیت کتابخانه های عمومی با رعایت پروتکل های بهداشتی اتفاق مهمی بود و دانش آموزانی که امسال کنکور دارند می توانند در ایام باقی مانده از فضای کتابخانه ها استفاده کنند.

وی در ادامه بر ضرورت افزایش کتابخانه های عمومی در برخی نقاط شهری و روستاهای شهرستان نیز تاکید کرد.

همچنین محمدهادی ناصرطاهری در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش‌ها و حمایت‌های بی شائبه فرماندار اسلامشهر در توسعه فضای کتاب و کتابخوانی شهرستان، اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با گسترش این فضای همکاری قدم‌های موثری در جهت ارتقاء فرهنگ مطالعه شهرستان برداریم.

وی با بیان اینکه در این ایام با بر برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته سعی شد فعالیت‌هایی متناسب با اقتضاء شرایط کرونایی در سطح استان انجام شود، عنوان کرد: خوشبختانه توانستیم با برگزاری دوره‌های غیرحضوری به عنوان اولین استان در سطح کشور فعالیت‌های آموزشی برخط را در حوزه کتابخوانی برگزار کنیم.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *