دیدار سرپرست اداره محیط زیست اسلامشهر با خانواده های شهدا و جانبازان+تصاویر

سرپرست اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان اسلامشهر با حضور در منزل تعدادی از خانواده های شهدا و جانبازان شهرستان با آنها دیدار کرد.

به گزارش اسلامشهرخبر، رضا شایسته سرپرست اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان اسلامشهر در این دیدارها ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا، ایثارگران و جانبازان، دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان را توفیقی برای مسئولین دانست و اظهار داشت: همه ما مدیون و مرهون ایثارگری و رشادت های این عزیزان در طول دوران هشت سال دفاع مقدس هستیم و عزت امروز اسلام و مسلمین ثمره خون پاک شهدا بوده؛ همانا خون شهیدان ما امتداد خون شهیدان کربلا است.

اداره محیط زیست اسلامشهر اداره محیط زیست اسلامشهر

شایسته افزود: یاد شهدا، افتخارات و عزت شهدا، همچنین فداکاریها و ایثار جانبازان و آزدگان را همه باید نصب العین خود قرار داده و نباید بگذاریم به ورطه فراموشی سپرده شود چرا که به فرموده مقام معظم رهبری زنده نگهداشتن یاد شهدای انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است.

وی در ادامه گفت : شما خانواده های شهدا، آزادگان و جانبازان چشم و چراغ ملت ایران هستید و رنج و زحمات و سختی هایی که در نبود آن عزیزان متحمل شدید ارزشش کمتر از شهادت نیست.

شایسته همچنین در این دیدارها یادی از ۱۲۰ شهید محیط بان کرد که برای حفاظت از عرصه های طبیعی و ملی و گونه های گیاهی و جانوری و مبارزه با زمین خواری و کوه خواری به مقام والای شهادت نائل شده اند.

اداره محیط زیست اسلامشهر اداره محیط زیست اسلامشهر

در این مراسم جانبازان محمد رضا مددی و سیروس اسحاقی به بیان خاطرات و سختی های دوران جنگ و دوران اسارت خود پرداختند؛ همچنین پدر شهید علی رضوانی به بیان محسنات اخلاقی و خاطرات فرزند شهید خود پرداخت.

در پایان سرپرست اداره محیط زیست شهرستان اسلامشهر با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از والدین شهید علی رضوانی و جانبازان محمد رضا مددی و سیروس اسحاقی تجلیل بعمل آورد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *