الاسلام والمسلمین حبیب اله سراقی

دولتی که دائم حرف از سازش بزند به درد دولت اسلامی نمی خورد/تشکیل ۳۰ کمیته در ستاد مردمی حجت الاسلام رئیسی

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات اسلامشهر گفت: دولتی که دایم حرف از سازش بزند به درد دولت اسلامی نمی خورد بروید نامه های امام حسین به مردم را بخوانید.

 

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات اسلامشهر گفت: دولتی که دایم حرف از سازش بزند به درد دولت اسلامی نمی خورد بروید نامه های امام حسین به مردم را بخوانید.

به گزارش اسلامشهرخبر، حجت الاسلام والمسلمین حبیب اله سراقی در مراسم افتتاح ستاد حامیان مردمی حجت الاسلام رئیسی در اسلامشهر گفت: مراقب باشیم دین خودمان را با دنیای دیگران معاوضه نکنیم و مراقب باشیم بد اخلاقی نکنیم. نباید بر اساس شنیده ها کسی را متهم کنیم.

مام سخنرانی های مقام معظم رهبری را رصد کنیم تا درون فتنه نیافتیم

وی با اشاره به داشتن بصیرت در روزهای انتخابات افزود: دشمن کلید واژه های فتنه را داده است  و اولین کسی که موتور فتنه را روشن کرد رئیس جمهوری اسبق رژیم صهیونیست است در این شرایط باید حواسمان جمع باشد  و گوشمان بای به دهان ولی باشد.

حجت الاسلام سراقی اضافه کرد:باید از امروز تمام سخنرانی های مقام معظم رهبری را رصد کنیم تا درون فتنه نیافتیم، ما باید به این سخن مقام معظم رهبری باشیم که می فرمایند یا انقلابی هستیم و یا غیر انقلابی هستیم.شاخص های انقلابی را هم ایشان اعلام کردند.

وی تاکید کرد: ما باید به دنبال انقلابی ها باشیم نه اصولگرا یا اصلاح طلب و باید دولتی را برسر کار بیاوریم که همسو با ولایت  و اسلام باشد بر همه ماتکلیف است افراد انقلابی را حمایت کنیم .

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات اسلامشهر اعلام کرد: دولتی که دائم حرف از سازش بزند به درد دولت اسلامی نمی خورد بروید نامه های امام حسین به مردم را بخوانید.

اصلح به میدان نمی آید مگر اینکه مردم از وی درخواست کنند

وی تصریح کرد: بر همه ما واجب است در حد توان یا بیش از توان وقت بگذاریم و در عرصه انتخابات فعالیت کنیم .

در همین مراسم مجتبی پرمایه از فعالان سیاسی شهرستان گفت: حجت الاسلام رئیسی بنا به درخواست جمع کثیری از مردم وارد عرصه انتخابات شد ، خیلی از مردم با هزینه شخصی در جاهای مختلف از ایشان دعوت می کردند و اقدام به جمع اوری طومار برای حمایت از ایشان می کردند.

وی با اعلام اینکه اصلح به میدان نمی آید مگر اینکه مردم از وی درخواست کنند خاطر نشان کرد:حجت الاسلام رئیسی گزینه اصلح و مقبول ما است، جریانی که ما به دنبال آن هستیم جریان نیروهای انقلابی است .

پرمایه اعلام کرد: مبنای ما در ستاد مردمی حجت الاسلام رئیسی این است که ستاد بستری برای استفاده از تمام ظرفیت ها باشد قرار است بر مینای تکلیف شرعی اقدامی را انجام دهند.

این فعال سیاسی با اشار به اینکه در ستاد مردمی حامیان حجت الاسلام رئیسی بالغ بر ۳۰ کمیته در نظر گرفته شده است افزود: برخی از این کمیته های شامل: منابع انسانی، پشتیبانی مالی، روستایی، روابط عمومی، رسانه، تبلیغات، عملیات، عملیات روانی است.

وی خاطر نشان کرد: اگر کسی به دنبال انجام تکلیف است یک وقت مردانه بگذارد تا بتوانیم قلعه خیبر را فتح کنیم.

 

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *