عبدالرضا-زنگنه

دنیا امروز دیگر روی آمریکا حساب باز نمی‌کند / بزرگداشت ۱۳ آبان یعنی بزرگداشت انقلاب اسلامی

معاون هماهنگ‌کننده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران گفت: دنیا امروز دیگر روی آمریکا حساب باز نمی‌کند بلکه امروز روی ایران حساب می‌کند امروز حرف قدرت را، ایران می‌زند چراکه انقلاب ما انقلابی بدون وابستگی به شرق و غرب بود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران گفت: دنیا امروز دیگر روی آمریکا حساب باز نمی‌کند بلکه امروز روی ایران حساب می‌کند امروز حرف قدرت را، ایران می‌زند چراکه انقلاب ما انقلابی بدون وابستگی به شرق و غرب بود.

به گزارش اسلامشهرخبر، سرهنگ عبدالرضا زنگنه معاون هماهنگ‌کننده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران در مراسم گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان در شهرستان اسلامشهر گفت: هر وقت درس مبارزه با دشمن هست دانش‌آموز، معلم، محصل همه حضور دارند و با این حضور دشمن همیشه ناامید و سرخورده خواهد شد.

وی ادامه داد: پرچم قرمز امام حسین یعنی اینکه جنگ تمام نشده است یعنی تا قیام قیامت مبارزه است انقلاب ما نشات گرفته از انقلاب حسین و عاشورا است ما باید همیشه آماده مبارزه با دشمن باشیم چراکه تا اسلام و دین هست مبارزه و دشمن وجود دارد.

سخنران این مراسم با اشاره به ویژگی‌های انقلاب اسلامی ایران افزود: انقلاب ما در انقلاب‌های دنیا بی‌نظیر بود چراکه انقلاب ما بدون سلاح پیروز شد و در رأس آن یک عالم مجتهد حضور داشت. در انقلاب ما که انقلاب دینی- سیاسی بود تمام اقشار مردم حضور داشتند.

وی با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران، یک انقلاب معنوی بود خاطرنشان کرد: به همین دلیل دشمن برای این انقلاب نقشه‌ها کشید. دشمن در لانه جاسوسی برنامه‌ای پیاده کرد تا بتواند ۲۸ مرداد دیگر رقم بزند اما دانشجویان خوب ما آمدند و انقلاب دوم را پیاده کردند و انقلاب ما ماندگار شد. اگر تسخیر لانه جاسوسی صورت نمی‌گرفت انقلاب اسلامی تا دهه ۶۰ بیشتر دوام نمی‌داشت.

زنگنه ادامه داد: باوجود مردم و دانشجویان از انقلاب ما چهار دهه می‌گذرد و دشمن نامید است پیامد این اقدام دانشجویان این بود که ما آمریکا را رسوا کردیم و به دنیا فهماندیم امریکا در ۱۰۰ سال اخیر ۶۰ کودتا انجام داد.

وی تصریح کرد: آمریکا چیزی جز جهان خواری و مبارزه با مستضعفین نیست امروز اگر آمریکا در مقابل کره شمالی عقب‌نشینی می‌کند و آماده است با گفتمان مشکلات را حل کند و همچنین پذیرفته با رئیس‌جمهور کشورمان گفت‌وگو کند نشان از این انقلاب است که بیداری اسلامی را دنیا رقم زد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران اعلام کرد: اگر در گذشته دانش‌آموزان ایثار و مجاهدت کردند امروز شما دانش‌آموزان نیز در حوزه‌های مختلف راهیان نور، اقتصاد مقاومتی، فرهنگی پیش‌قدم و پیش رو هستید.

وی با بیان اینکه امروز دنیا در رابطه با انقلاب ما سر تسلیم فرود آورده است گفت: بزرگداشت ۱۳ آبان یعنی بزرگداشت انقلاب، امروز در رأس انقلاب ما ولایت‌فقیه هست و همه مردم و قشرهای مختلف پیرو ولایت‌فقیه هستند. ما افتخار می‌کنیم رهبری داریم که در سایه آن همه ما انقلاب را به پیش می‌بریم.

سخنران این مراسم خاطرنشان کرد: دنیا امروز دیگر روی آمریکا حساب باز نمی‌کند بلکه امروز روی ایران حساب می‌کند امروز حرف قدرت را، ایران می‌زند چراکه انقلاب ما انقلابی بدون وابستگی به شرق و غرب بود.

زنگنه با بیان اینکه حضور ملت ایران در عرصه‌های مختلف برای دشمن سخت است تأکید کرد: دشمن پیش خود فکر می‌کند هر چه انقلاب جلوتر می‌رود شاید مردم دلسرد شوند اما چون انقلاب اسلامی، انقلاب معنویت است و در رأس آن ولایت‌فقیه حضور دارد هر روز پر صلابت تر پیش می‌رود و دشمن هر روز عاجزتر است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *