شورای همگرایی نیروهای انقلابی اسلامشهر

دعوت نیروهای انقلابی اسلامشهر برای حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

شورای همگرایی نیروهای انقلابی شهرستان اسلامشهر طی بیانیه ای از مردم خواست تا در یوم الله ۲۲ بهمن حضور پرشوری داشته باشند.

شورای همگرایی نیروهای انقلابی شهرستان اسلامشهر طی بیانیه ای از مردم خواست  تا در یوم الله ۲۲ بهمن حضور پرشوری داشته باشند.

به گزارش اسلامشهرخبر، متن این بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

“ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم”

عمر پر افتخار انقلاب اسلامی به رغم اراده بدخواهان و دشمنان ، وارد چهلمین بهار خود می شود.

دوران نورانی که پشت سر نهادیم، سرشار از امیدها و بیم ها، شیرینی ها و تلخی ها، رویش ها و ریزش ها و حوادث عبرت آموز بود.

با هدایتهای امام راحل عظیم الشان(رضوان‌الله‌تعالی‌علیه) و مقام معظم رهبری(دامت برکاته)، پیشتازی روحانیت انقلابی، همراهی نخبگان و اندیشمندان جامعه و مشارکت آگاهانه و توأم با بصیرت مردم مومن و انقلابی، قله های افتخار و شکوه را در بسیاری از عرصه ها از سیاست و فرهنگ تا اقتصاد و اجتماع، در نوردیدیم و استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را در نصاب فرازمند و مقبولش در پیش روی جهانیان قرار دادیم.

آزمون های سختی که پشت سر گذاشتیم همه تجربه ای ارزشمند و بالنده از عمر پر برکت جمهوری اسلامی بود و مؤید نظام مردمسالاری دینی در مسیر آینده روشن انقلاب اسلامی است.

در آستانه سالروز وقوع این حادثه بزرگ، از همه آحاد جامعه دعوت می شود تا در بزرگترین و مردمی ترین راهپیمایی و جشن پیروزی در جهان ، حضور یابند و همچون سالهای گذشته، اقتدار و بالندگی نظام سرافراز اسلامی را به رخ جهانیان بکشیم.

شورای همگرایی نیروهای انقلابی شهرستان اسلامشهر ضمن گرامیداشت یاد و مجاهدت امام راحل عظیم الشان و شهدای عزیز انقلاب اسلامی، شهداء گرانقدر دفاع مقدس و مدافعان حریم اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، با توسل به مقام شامخ حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها از مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان اسلامشهر برای حضور در راهپیمایی بزرگ ۲۲بهمن ماه دعوت بعمل می آورد.

شورای همگرایی نیروهای انقلابی شهرستان اسلامشهر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *