دعوت از مردم و خیرین اسلامشهری برای مشارکت در جشن عاطفه ها

مسئولان شهرستان اسلامشهر در جدیدترین جلسه خود از مردم و خیرین شهرستان برای مشارکت در جشن عاطفه ها دعوت بعمل آوردند.

به گزارش اسلامشهرخبر، مسئولان اسلامشهر در تازه ترین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان از مردم و خیرین شهرستان برای مشارکت در جشن عاطفه ها دعوت بعمل آوردند.

فرماندار اسلامشهر در این جلسه با اشاره به در پیش بودن جشن عاطفه ها و بازگشائی مدارس گفت: مردم نوع دوست و خیرین نیکوکار شهرستان می توانند با تحت پوشش قرار دادن دانش آموزان نیازمند و بی سرپرست آنان را طول سال تحصیلی حمایت و پشتیبانی کنند.

وی تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) طرح های خوبی همچون طرح محسنین را در دست اجرا دارد با این حال شهروندان عزیز اسلامشهر نیز می توانند در امری خداپسندانه دانش آموزان نیازمند را جهت ادامه تحصیل علم و دانش یاری کنند.

حقیقی با بیان اینکه جشن عاطفه ها همزمان با سراسر کشور در شهرستان اسلامشهر نیز برگزار خواهد شد، گفت: معمولاً مردم اسلامشهر در امور خیرخواهانه حضور و مشارکت قابل توجهی دارند و امیدواریم امسال نیز مردم شهرستان بصورت گسترده در جشن عاطفه حضور یابند و کمک شایانی به دانش آموزان نیازمند داشته باشند.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی ها و هماهنگی های لازم جهت بازگشائی مطلوب مدارس در سطح آموزش و پرورش و سایر دستگاه ها صورت گرفته، افزود: باید استقبال شایسته ای از فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان در نخستین روز مهرماه صورت گیرد.

فرماندار اسلامشهر همچنین با بیان اینکه فعالیت واحدهای دانشگاهی مختلف نیز از ابتدای مهرماه در این شهرستان آغاز خواهد شد، اظهار داشت: دانشجویان از نقاط مختلف استان تهران و سایر استانهای کشور در اسلامشهر حضور می یابند و باید زمینه را برای تردد و حضور آسان این دانشجویان نیز در شهرستان فراهم باشد.

حقیقی با بیان اینکه شهرستان اسلامشهر به عنوان شهرستانی فرهنگی از حدود ۱۰۰ هزار دانش آموز و ۴۰ هزار دانشجو برخوردار است، ادامه داد: شهرداری و شورای اسلامی شهر بخوبی شهر را برای میزبانی از دانش آموزان و دانشجویان آماده کرده اند. وی با بیان اینکه همه ساله با بازگشائی مدارس شاهد افزایش ترافیک و تردد خودروهای در خیابان های سطح شهرستان هستیم، افزود: برای رفاه حال دانش آموزان، دانشجویان و خانواده آنان و کلیه شهروندان، با برگزاری جلسات متعدد تمهیدات ترافیکی لازم در کمیته ترافیک شهرستان نیز اندیشیده شده است.

فرماندار شهرستان اسلامشهر همچنین با اشاره به تقارن هفته گرامیداشت دفاع مقدس با ایام بازگشائی مدارس تصریح کرد: هماهنگی های لازم با دستگاهها و ارگان های انقلابی شهرستان جهت اجرای برنامه های مرتبط با دفاع مقدس در مدارس شهرستان صورت گرفته است.

همچنین در این جلسه حبیبی پور رییس اداره آموزش و پرورش اسلامشهر در سخنانی به تشریح اقدامات صورت گرفته در جهت بازسازی و نوسازی برخی از مدارس شهرستان و نیز برنامه ریزی های انجام شده در جهت بازگشائی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید پرداخت.

انتهای پیام/د

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *