دشمن سعی دارد با مذاکره، قدرت نظامی ایران را مهار کند/ مردم باوجود مشکلات اقتصادی تمام‌قد در دفاع از نظام و رهبری ایستاده‌اند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رباط‌کریم گفت: تمام سعی دشمنان این است که هر طور شده مسئولین ما را پای میز مذاکره بیاورند برای اینکه قدرت نظامی ملت را مهار کنند اما همه مسئولین موضع خود را اعلام کردند که موشک‌ها و قدرت نظامی ما قابل‌مذاکره نیست.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رباط‌کریم گفت: تمام سعی دشمنان این است که هر طور شده مسئولین ما را پای میز مذاکره بیاورند برای اینکه قدرت نظامی ملت را مهار کنند اما همه مسئولین موضع خود را اعلام کردند که موشک‌ها و قدرت نظامی ما قابل‌مذاکره نیست.

به گزارش خبرنگار اسلامشهرخبر، حجت الاسلام والمسلمین زین‌الدین پیش از ظهر امروز در مراسم یوم‌الله ۲۲ بهمن که در مصلی اسلامشهر برگزار شد گفت: ۲۲ بهمن روز تجلی عزم و اراده مردم، روز به ثمر نشستن رشادت‌ها و ایثارگری‌های انسان‌های بزرگی است که هدفشان را فقط خدا می‌دانستند. این روز، روز تحقق وعده‌های الهی و نتیجه تلاش انسان‌هایی است که برای آزادی و استقلال ملت گام برداشتند و جان خود را فدا کردند، امروز روز چشیدن طعم آزادی است .

وی ادامه داد: مردم مظلوم و ستم دیده ایران که سال‌ها زیر یوق استکبار و استبداد قرارگرفته بودند با این انقلاب طعم آزادی استقلال و جمهوری اسلامی را حقیقتاً چشیدند این روز، روز نتیجه دادن زحمات کسانی است که دلشان پر از ایمان و توکلشان به خدا بود.

حجت‌الاسلام زین‌الدین با اشاره به اینکه خدا بندگان خود را نصرت می‌دهد گفت: ۲۲ بهمن روز ظهور انقلاب بی‌نظیر بعد از صدراسلام بود انقلابی که در تمام ابعاد خود بی‌نظیر بود این انقلاب در مقایسه با دیگر انقلاب‌های مطرح دنیا اصلاً قابل‌مقایسه نیست.

وی با اشاره به رهبری امام خمینی (ره) و نقش ایشان در پیروزی انقلاب اسلامی گفت: رهبری انقلاب در دستان باکفایت یک مرد الهی و مجتهد جامع شرایط و انسانی مدیر و مدبر بود رهبری که فقط رهبر یک حزب خاص نبود در انقلاب‌های معروف دنیا رهبر حزب ،رهبری انقلاب را برعهده‌گرفته بودند اما امام رهبر تمام ملت ایران بود که نه‌تنها انقلاب را هدایت کرد بلکه در سخت‌ترین شرایط در دفاع مقدس توانست با دستان خالی اما سربازان غیور و دل‌هایی مملو از ایمان همه دشمنان را سرجای خود بنشاند.

سخنران این مراسم اعلام کرد: آنچه برای آمریکا مهم است این است که ایران چند دهه بدون حضور سفرا و تعطیلی سفارت روی پای خود ایستاده است آمریکا القا کرده بود که هیچ حکومتی بدون سفارت‌خانه آمریکا برقرار نمی‌ماند اما این مسئله در ایران اتفاق نیافتاد و جوری دیگری رقم خورد.

وی با اشاره به رهبری مقام معظم رهبری و خنثی ساختن توطئه‌های دشمنان بدست ایشان گفت: رهبری معظم و مشارکت عمومی مردم توطئه‌ها را خنثی می‌کند در انقلاب‌های اتفاق افتاده قشرهای خاصی حضور پیدا کردند اما در انقلاب حضرت امام همه مردم اعم از نظامی‌ها، علما، دانشجویان، بازاری‌ها و کشاورزان حضور داشتند انقلاب اسلامی اختصاص به جغرافیای تهران و قم نداشت امام در دل‌ها نفوذ کرده بودند و همه مردم ایران به پا خواسته بودند.

حجت الاسلام زین‌الدین با تأکید بر اینکه هیچ حمایت خارجی برای انقلاب اسلامی نبود خاطرنشان کرد: بیگانگان نه‌تنها حمایت نمی‌کردند بلکه تمام عزم خود را به کار بسته بودند که نگذارند این انقلاب به نتیجه بنشیند.

وی با اشاره به شعارهای انقلاب‌های جهان گفت: انقلاب‌ها بعد از مدتی کمرنگ و شعارها عوض شد اما شعارهای مردم ایران همان استقلال آزادی و جمهوری اسلامی است مردم امروز پای همان شعارها ایستاده‌اند به‌طوری‌که اگر کسی از تاریخ انقلاب و ایران اطلاع نداشته باشد با دیدن راهپیمایی مردم تصور می‌کند که شاید این اولین سالگرد پیروزی انقلاب باشد.

سخنران این مراسم با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی برای ما داشته است که قابل‌شمارش نیست خاطرنشان کرد: چهار دستاورد بزرگ آن را در شعار معروف استقلال آزادی جمهوری اسلامی می‌توان دید. انقلاب استقلال برای ما به ارمغان آورد مملکتی داشتیم که نه شاهش استقلال داشت و نه وزرایش استقلال داشتند. جوری القا کرده بودند که نمی‌توان بدون کمک غربی‌ها مملکت را اداره کرد.

وی خاطرنشان کرد: پیش از انقلاب حاکم مملکت اختیاری نداشت و مردم نقشی در انتخاب مسئولین خود نداشتند رهبران دیگر کشورها در آن روز بدون اجازه وارد کشور می‌شدند و نشست برگزار می‌کردند اما امروز مگر می‌توانند بدون اجازه وارد مرزهای ایران شوند کلیه مرزهای ما پاسداری می‌شود و نزدیک‌تر شدن به آن‌ها یعنی عبور از خط قرمز.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رباط‌کریم با اشاره به دیدار رئیس‌جمهور روسیه با مقام معظم رهبری گفت: امروز رئیس‌جمهور روسیه در ملاقات با رهبر انقلاب متواضعانه می‌نشیند و به ایشان قرآن هدیه می‌دهد پیش از انقلاب نظامی‌های ما در مقابل سربازان آمریکایی خم می‌شدند و ذلیل بودند اما امروز خیلی از رهبران و ژنرال‌های کشورهای قدرتمند آرزو دارند با سردار سلیمانی عکس یادگاری بگیرند.

وی با اشاره به استقلال بدست آمده از انقلاب اسلامی گفت: ما در ابتدای جنگ تحمیلی قدرت ساختن فشنگ برای اسلحه‌ی خود را نداشتیم مجبور بودیم کلی امتیاز دهیم تا بتوانیم جنگ را به جلو ببریم اما امروز غرش موشک‌های ایرانی نه‌تنها تل‌آویو نشین ها بلکه واشنگتن نشین ها را به لرزه درآورده است این یعنی استقلال و قدرت ملی.

حجت الاسلام زین‌الدین تصریح کرد : تمام سعی دشمنان این است که هر طور شده مسئولین ما را پای میز مذاکره بیاورند برای اینکه قدرت نظامی ملت را مهار کنند اما همه مسئولین موضع خود را اعلام کردند که موشک‌ها و قدرت نظامی ما قابل‌مذاکره نیست این عزت و اقتدار ارمغان انقلاب اسلامی بود.

وی با اشاره به آزادی به‌عنوان یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت:امروز جوانان و مردم مسئولین را نقد می‌کنند و حرف خود را می‌زنند. جوانان و دانشجویان هرسال در برابر مقام معظم رهبری می‌نشینند و مسائل خودشان را مطرح می‌کنند و مسئولین ما صبورانه می‌شنوند و پاسخ می‌دهند مگر می‌شد روزگاری در این مملکت از نخست‌وزیر یا حتی مسئولین شهرستانی انتقاد کرد؟

سخنران این مراسم با اشاره به وجود مشکلات در حوزه اقتصادی گفت: شاید کمر خیلی از مردمی که امروز در مراسم حضور داشتند زیر بار مشکلات اقتصادی خم‌شده است اما هر جا صحبت از دفاع از نظام و ارزش‌ها و آرمان‌های امام و رهبری هست همین مردم تمام‌قد و محکم و استوار ایستاده‌اند. حساب مشکلات جداست اما بحث دفاع از ملت و انقلاب نیز جداست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *