سید حسین موسوی

دست هایی در کار است که ” ویلایی ها” زمین بخورد

مدیر کانون فرهنگی راه انقلاب گفت: فیلم ویلایی ها را در ایام ماه مبارک رمضان و ایام امتحانات دانش آموزان و دانشجویان اکران کردند، سالن های کمی برای اکران اختصاص دادند، و حالا می خواهند به بهانه عدم اقبال عمومی، مانع ادامه اکران فیلم شوند کاملا واضح است که دست هایی در کار است تا این فیلم ارزشی زمین بخورد.

مدیر کانون فرهنگی راه انقلاب گفت: فیلم ویلایی ها را در ایام ماه مبارک رمضان و ایام امتحانات دانش آموزان و دانشجویان اکران کردند، سالن های کمی برای اکران اختصاص دادند، و حالا می خواهند به بهانه عدم اقبال عمومی، مانع ادامه اکران فیلم شوند کاملا واضح است که دست هایی در کار است تا این فیلم ارزشی زمین بخورد.
حجت الاسلام والمسلمین سید حسین موسوی  در گفتگو با خبرنگار اسلامشهرخبر ضمن اشاره به مشکلات ایجاد شده در اکران فیلم ” ویلایی ها” اظهار کرد: دوباره شاهد بی عدالتی حاکم بر سینمای ایران هستیم. از همه مخاطبین عزیز می خواهم که تماشای فیلم ویلایی ها را مغتنم بشمارند و نسبت به تبلیغ این فیلم کوتاهی نکنند.

اختصاص کم سینما برای اکران “ویلایی ها”

موسوی افرود: ما به اندازه کافی مشکل تولید محتوای خوب داریم؛ وقتی اثر فاخری تولید می شود نباید در سایه بی توجهی نیروهای ارزشی و مسئولین زمین بخورد. همین چند هفته پیش بود که  رهبر معظم انقلاب در دیدار با روایان دفاع مقدس، به حفظ ارزش های دفاع مقدس تاکید کردند ولی متاسفانه کو گوش شنوا؟!
وی ادامه داد: این فیلم اولین فیلم خانم منیر قیدی با تهیه کنندگی آقای سعید ملکان است، ساختار و محتوای اثر قابل تقدیر و تحسین است. منتقدان سینما حتی آقای فراستی این فیلم را تحسین کرده است؛ این فیلم پدیده سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر بود که از زاویه جدید به موضوع دفاع مقدس پرداخته است، خانم قیدی در این اثر خود فراتر از فیلم اولی ظاهر شده است.
حجت الاسلام موسوی، ضمن انتقاد از طولانی شدن تعطیلی سینمای اسلامشهر، افزود: متاسفانه تعداد سینمایی هایی که برای اکران این فیلم اختصاص دادند کم است.

“ویلایی ها” در حال قربانی شدن است

وی با بیان اینکه سالن های اختصاص داده شده برای اکران این فیلم نصف فیلم گشت ۲ است خاطر نشان کرد: “ویلایی ها” فیلمی  است که محتوای ارزشی دارد اما زمان اکران آن مناسب نیست و مورد بی مهری سازمان سینمایی قرار گرفته است با وجود اینکه در جشنواره جایزه ای هم دریافت کرد.
مدیر کانون فرهنگی راه انقلاب با بیان اینکه این فیلم در حالی قربانی شدن است  و نباید گذاشت این اتفاق بیفتد تصریح کرد: با حضور در سینماها در این شب های ماه مبارک رمضان از تماشای این فیلم پرمحتوا بهره مند شویم.
وی زمان مناسب اکران این فیلم را عید سعید فطر عنوان کرد و گفت: کاملا واضح است که دست هایی در کار است که این فیلم زمین بخورد. ما متاسفیم که نهادهای فرهنگی هم توجه لازم را نسبت به این فیلم نداشتند مثلا سازمان تبلیغات اسلامی سینماهای خودش را در اختیار اکران گشت ۲قرار داده است .
حجت الاسلام موسوی تبیین کرد: من از همه عزیزان خصوصا دست اندرکاران  و مدیرانی که در میان قشرهای مختلف نفوذ دارند می خواهم برای تماشای این فیلم هم خودشان اقدام و هم دیگران را دعوت کنند.
به گزارش اسلامشهرخبر اکران این فیلم قرار است  ساعت ۲۲ روز شنبه ۲۰ خرداد ماه پس از برگزاری جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) در واوان، بلوار شهید منتظری، جنب باشگاه علمدار، سالن پینگ پونگ با حضور خانواده معزز شهدا برگزار شود.

علاقمندان برای تهیه بلیط این فیلم می توانند به موسسه بیداری واقع در : واوان، جنب میدان امام خمینی (ره) مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۹۷۷۶۶۶۴۸ تماس حاصل کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *