در زمان دفن اموات فقط خانواده متوفا در دارالسلام حضور یابند

فرماندار اسلامشهر گفت:برای جلوگیری از شیوع کرونادر زمان دفن اموات فقط خانواده متوفا در دارالسلام حضور یابند.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر مرسلپور با بیان اینکه کشور در شرایط خوبی قرار ندارد و ما نیز برای حفظ سلامتی مردم با کسی تعارف نداریم افزود: انتشار فیلمهای مربوط به برگزاری دو تشییع جنازه در اسلامشهر در روز گذشته در فضای مجازی که با حضور صدها نفر انجام شد نشان داد که برخی از مردم و مسئولان همچنان خطرات ویروس کرونا را جدی نگرفته اند.

وی ادامه داد: شهرداری اسلامشهر و مدیریت سازمان دارالسلام باید تدابیر لازم را اتخاذ کنند تا زمان دفن اموات از حضور گسترده جمعیت جلوگیری شود و تنها اعضای خانواده متوفا امکان حضور در دارالسلام را داشته باشند.

مرسلپور با بیان اینکه طبق آمار اعلام شده ۳۰درصد مردم استان تهران از جمله مردم اسلامشهر در روزهای گذشته به مسافرت رفته اند گفت: پیش بینی می شود با بازگشت این مسافران در روزهای آتی با افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان مواجه باشیم. همه باید مراقب سلامتی خود و اعضای خانواده شان باشند و ضمن رعایت اصول بهداشتی از ترددهای غیر ضرور در سطح شهرستان جداً خودداری کنند.

وی در پایان با اشاره به اطلاع رسانی های صورت گرفته جهت در خانه ماندن مردم در روز طبیعت اظهار داشت: پارکها و بوستانهای شهرستان تعطیل شده اند و شهرداری ها و بخشداری ها با کمک نیروی انتظامی در روز ۱۳ فروردین اجازه حضور و اتراق هیچ خانواده ای را در سطح شهرستان نخواهند داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *