درختان خیابان مطهری برای چهارمین بار سم پاشی می شوند/زمین های چمن و فضای سبز سوله بحران ۲۲ بهمن افتتاح خواهند شد

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اسلامشهر گفت: تاکنون سه بار درختان خیابان مطهری سم پاشی شده است اما با این وجود دستور دادیم تا فردا مجددا درختان این خیابان سم پاشی شوند.

هوشمند عسگریان مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اسلامشهر در گفت و گو با اسلامشهرخبر در واکنش به گزارش های مردم به اسلامشهرخبر از وضعیت نامناسب درختان خیابان شهید مطهری اظهار کرد: تاکنون سه بار درختان این بخش از شهرستان سم پاشی شده است اما با این وجود دستور دادیم تا فردا مجددا درختان این خیابان سم پاشی شوند.

وی افزود: باید از شهروندانی که در خصوص مسائل شهرستان دغدغه دارند تشکر کنم. ضمن اینکه در صورت وجود موارد مشابه ما آمادگی رسیدگی به مشکلات را داریم.

عسگریان در ادامه در تشریح مشکلات درختان خیابان شهید مطهری گفت: ما در خصوص درختان این خیابان دغدغه داریم اما به دلیل آنکه جلوگیری و مقابله با مشکلات ایجاد شده برای این گونه از درختان امری مشکل است تا کنون امکان حل مشکلات این درختان به صورت دائمی فراهم نشده است اما امیدواریم تا با ایجاد روش های مناسب در فصل زمستان بتوانیم مشکل این درختان را به صورت اساسی حل کنیم. ضمن این که به دلیل همین مشکلات دیگر در سطح شهرستان این گونه از درختان کاشته نمی شوند.

وی تصریح کرد: با این وجود ما تا کنون سه مرتبه درختان این بخش از شهرستان را سم پاشی کرده ایم که البته در این مسیر مسائلی همچون وجود برخی درختان در منازل شخصی افراد نیز وجود دارد که امکان سمپاشی این درختان از سوی شهرداری وجود ندارد.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اسلامشهر همچنین با اشاره به تلاش این سازمان جهت آماده سازی فضای سبز سوله بحران شهرستان، گفت: سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اسلامشهر تا ۲۲ بهمن ماه سال آینده بخش فضای سبز و دو زمین فوتبال طبیعی و مصنوعی سوله بحران را افتتاح خواهد کرد. البته امکان بهره برداری از زمین های چمن این مجموعه زودتر از موعد مذکور نیز وجود دارد.

عسگریان همچنین در خصوص آخرین وضعیت چمن ورزشگاه امام خمینی(ره) اسلامشهر، خاطرنشان کرد: درحال انجام مراحل مختلف بر روی زمین ورزشگاه امام خمینی(ره) هستیم و طبق پیش بینی ها از هفته دوم شهریورماه سال جاری کشت چمن این ورزشگاه نیز آغاز می شود. دقت خاصی در کار کشت چمن این ورزشگاه داریم و می خواهیم با صرف زمان کافی چمن این ورزشگاه را به بهترین نحو آماده میزبانی از رقابت های فوتبال کنیم.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *