دانش آموزان اسلامشهری با کارکرد حوزه علمیه در جامعه آشنا شدند

جمعی از دانش آموزان اسلامشهری با حضور در حوزه علمیه امام صادق (ع)، در یک فضای صمیمی با یکدیگر به گفتگو نشستند و هویت و کارکرد حوزه در جامعه از طرف طلاب برای دانش آموزان تبیین شد.

جمعی از دانش آموزان اسلامشهری با حضور در حوزه علمیه امام صادق (ع)، در یک فضای صمیمی با هویت و کارکرد حوزه در جامعه آشنا شدند.

به گزارش اسلامشهرخبر، حجت‌الاسلام محمد سلطانی با اعلام این خبر گفت: به همت مبلغان شهرستان اسلامشهر جمعی از دانش آموزان دبیرستان “حاج رضایی و هستی دانش” با حضور در مدرسه علمیه امام صادق(علیه‌السلام) این شهر، ضمن آگاهی در مورد برنامه‌های آموزشی حوزه‌ علمیه، از قسمت‌های مختلف این حوزه از جمله کتابخانه، مدرس‌ها، ساختمان اداری و حجرات طلاب بازدید کردند و توضیحات لازم، در هر قسمت به آنان ارائه شد.

 

وی افزود: در ابتدای این بازدید طلاب و مسئولین مدرسه علمیه امام صادق(علیه‌السلام) اسلامشهر ضمن ابراز خرسندی از حضور دانش آموزان در این حوزه، در یک فضای صمیمی با یکدیگر به گفتگو نشستند و هویت و کارکرد حوزه در جامعه از طرف طلاب برای دانش آموزان تبیین شد.

 

حجت الاسلام سلطانی در پایان با بیان اینکه اردوی آشنایی با حوزه برای دانش آموزان جذاب و مفید بود، گفت: در پایان این دیدار دانش آموزان پای درس اخلاق حجت‌الاسلام والمسلمین قلی‌پور نشستند و از توصیه های اخلاقی ایشان بهرمند شدند.

خبرگزاری حوزه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *