سردار اهوازیان

داعش فارغ‌التحصیل حوزه‌های علمیه وهابیت است/ برخی از مسئولین نمی‌خواهند شهید الگو شود

کارشناس جبهه مقاومت و بیداری اسلامی گفت: دواعش طلبه‌های فارغ‌التحصیل حوزه‌های علمیه وهابیت‌اند که در پاکستان درس خواندند. سلول به سلولشان از اهل‌بیت نفرت دارد با خودشان ننگ جنگ نهروان و بدر را به یدک می‌کشد.

کارشناس جبهه مقاومت و بیداری اسلامی گفت: دواعش طلبه‌های فارغ‌التحصیل حوزه‌های علمیه وهابیت‌اند که در پاکستان درس خواندند. سلول به سلولشان از اهل‌بیت نفرت دارد با خودشان ننگ جنگ نهروان و بدر را به یدک می‌کشد.

به گزارش اسلامشهرخبر، سردار عبدالفتاح اهوازیان کارشناس جبهه مقاومت و بیداری اسلامی امروز بعدازظهر در مسجد علی بن موسی‌الرضا شهرک مصطفی خمینی اسلامشهر با تسلیت ایام عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) گفت: بعضی از انسان‌های بهشت را در حوری می‌بینند ولی شهید زمانی که خداوند به او بهشت و حوری را پیشنهاد می‌دهد نمی‌پذیرد چون شهید فقط خود خداوند را می‌خواهد، شهید نظر می‌کند به وجه الله.

وی ادامه داد: در هر روزی که ما انقلاب و دفاع کردیم تعدادی شهید برای تشییع آوردند در هر غفلت شهدا به پیکر فرهنگ کشور ویتامین تزریق کردند. شهدا مانند نارنجک فرهنگی هستند نارنجک که پرت می‌کنید ۴۰ ترکش دارد شهید هم وقتی زمین می‌خورد به‌مثابه ترکش پیرامون خودش را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

سردار اهوازیان با بیان اینکه شهید در لجن‌زار دنیا که می‌افتد دو خود را مطهر می‌کند افزود: اگر شهید را با چشم دل دیدیم او را می‌شناسیم ولی اگر با چشم دنیا، ریا، دروغ و خیانت دیدیم شهید را نشناختیم. دلیلش این است که در این مملکتی که مملکت امام حسین است در مسئولین و روحانیون و حتی در نظامیان عده‌ای هستند که وقتی یک آدم بد می‌گوید شهید برای پول رفت خون داد باور می‌کنند این‌ها هماهایی هستند که شهید را نشناختند.

وی اعلام کرد: مدافعین حرم از کسی پول نمی‌گیرند به شرطی که شما جیبشان را نزنید. امروز در مملکت ما چند شعبه است همه یک جور شعار می‌دهند و حرف می‌زنند ولی قلوب و نیات فرق می‌کنند. عده‌ای از مسئولین نمی‌خواهند شهید الگو شود می‌خواهند آن‌هایی که عبرت‌اند الگو شوند و الگوها عبرت شوند. می‌گویند اگر در جلسه حججی برویم حججی پهلوان می‌شود پس نوه و پسر و همسر دزدم چه می‌شود؟

سخنران این مراسم با تأکید بر اینکه امام (ره) می‌فرمود انقلابی بودن مهم نیست انقلابی ماندن مهم است خاطرنشان کرد: ما مثل حججی‌ها زیاد شهید دادیم امام خامنه‌ای می‌گوید شهید حججی به‌موقع عیان شد یعنی در شرایطی که در مجلس یک ماده روباه می‌آید وعده‌ای با او سلفی ذلت می‌گیرند باید حججی ظهور می‌کرد تا این نکبت را آب بکشد.

وی شهید حججی را علی‌اکبر ایران دانست و گفت: دشمن آمد که با او سلفی بگیرد و بگوید که ایرانی‌ها را اسیر کردیم اما آن عکس شد سلفی عزت، در مقابل سربازهای آمریکایی که در خلیج‌فارس دستگیر شدند مثل زن ضجه زدند و بعضی‌ها خودشان را خیس کردند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: خداوند تصویری از شهید حججی ارائه می‌دهد که بگوید مدافعان حرم اصحاب اصیل اباعبدالله الحسین هستند. شهید معجزه و محصول ولایت‌فقیه است. حججی قلب ۸۵ میلیون ایرانی را با ایمان خود از جا کند. او بمب اتم فرهنگی بود حتی کشورهای همسایه می‌گویند که او چه ابهتی داشت؛ اما در همین مملکت یک‌حزبی شهید حججی را کت‌وشلواری کرده با کت بنفش یعنی مصادره کردن شهید. اینجا ما باید از خون شهدا و از دلاوری‌های بچه‌ها پاسداری کنیم ما مسئولیم چون شهدا نعمت‌اند.

وی با بیان اینکه عاشورا تنها نصف روز بود ولی زینب کبری و امام سجاد (ع) طوری روایت و تبیین کردند که ۱۴۰۰ سال است که شور حسینی به قبول ما زبانه می‌کشد.

سردار اهوازیان با مقایسه شرایط دوران دفاع مقدس با جنگ رزمندگان با داعش گفت: ما در خرمشهر با ماشین و قطار می‌رفتیم، ۸ سال جنگیدیم و ۲۱۴ هزار شهید دادیم. ۴۸ کشور کمک صدام کرد. عراقی‌ها ما را با یک تیر کلاشینکف می‌زدند آن روز قیمتش ۱۰ ریال بود. امروز با هواپیما سوریه می‌رویم تعداد شهدای مدافع حرم کمتر از یک درصد شهدای دفاع مقدس است و به‌جای ۴۸ کشور ۱۱۶ کشور با داعش هستند.

وی ادامه داد: دواعش موشک‌هایی دارد که هر قبضه آن ۳۵۰ میلیون تومان است وقتی می‌داند ما ایرانی هستیم سه موشک می‌زند افتخار می‌کنیم که هزینه کشتن ما برای داعش یک میلیارد تومان شده نه ده ریال. افتخار می‌کنیم که در سوریه وقتی اسم اما خامنه‌ای را می‌آوریم زن‌های سوریه سه تا پنج دقیقه کل می‌زنند.

کارشناس جبهه مقاومت و بیداری اسلامی با بیان اینکه اگر می‌خواهیم سرباز اماممان باشیم باید در صحنه بمانیم گفت: در این هفت سال سخنرانی در نقاط مختلف ایران ندیدم مسئولی از استاندار به بالا زیر تابوت شهید مدافع حرم را بگیرد. مگر شهدا از راه زنی آمدند؟ بعضی از مسئولین ضد ولایت گربه صفت همان افراد زمان ولایت امام علی هستند.

وی با اشاره به برخی خباثت‌های داعش در عراق گفت: داعش در عراق زن‌های ۳۰ ساله عراقی را ۲۰ دلار می‌فروختند درحالی‌که آن زمان مرغ ۲۵ دلار بود. گران‌ترین محصول داعش دخترهای کوچک بودند که ۹۰ دلار قیمت داشت. دواعش طلبه‌های فارغ‌التحصیل حوزه‌های علمیه وهابیت‌اند که در پاکستان درس خواندند. وقتی کسی را بگیرند که نامش علی یا زینب باشد وای به حالش سلول به سلولشان از اهل‌بیت نفرت دارد با خودشان ننگ جنگ نهروان و بدر را به یدک می‌کشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *