خطه بازی دراز بار سنگینی برای مردم و مسئولان منطقه دارد/ انتظار داریم برای تحقق استقلال اقتصادی به فرهنگ مقاومت توجه شود

نماینده منتخب مردم سرپل ذهاب، قصر شیرین و گیلان غرب در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: خطه بازی دراز بار سنگینی برای مسئولین و مردم منطقه ما دارد و ایجاد یادمان ها در منطقه باعث ایجاد تمرکز و برنامه ریزی برای انتقال فرهنگ مقاومت به زائران می شود.

فرهاد تجری منتخب مردم سرپل ذهاب، قصر شیرین و گیلان غرب در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حاشیه صعود به ارتفاعات بازی دراز در گفت و گو با اسلامشهرخبر اظهار داشت: خدا را شاکریم که امسال هم توفیق پیدا کرده ایم در جمع مردم عزیزی که جهت پاسداشت خون شهدای عملیات بازی دراز به این مناطق آمده اند حضور پیدا کردیم؛ مناسبت هایی که به یاد شهدا برگزار می شود از جمله این صعود به ارتفاعات این منطقه که معطر و آغشته به خون شهداست و یادآوری این که ما بر روی چه خاکی قدم می نهیم تکلیفی درونی و انگیزه ای مضاعف برای ما ایجاد می کند.

وی افزود: خدا را شاکریم که مطلع نمایندگی ما با حضور در همچنین برنامه ارزشمندی تقارن پیدا کرده است؛ امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم چرا که این شهدا برای حفظ عزت کشور، ولایتمداری نظام و پاسداشت ارزش های دینی نظام به میدان جنگ رفتند.

تجری در ادامه گفت: امروز هریک از ما نمایندگان مجلس وظیفه و تکلیف مضاعفی داریم که ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

منتخب مردم سرپل ذهاب، قصر شیرین و گیلان غرب در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار اسلامشهرخبر در خصوص بهره گیری از فرهنگ دفاع مقدس در پیاده سازی اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبر معطم انقلاب، گفت: یقینا امروز اگر اغرار نباشد صاحب نظرترین و کارشناس ترین فردی که بتواند نسبت به کلیه موضوعات استنباط و برداشت درستی داشته باشد مقام معظم رهبری است؛ وقتی ایشان به عنوان شخصی که به تمام زوایا، توانمندی ها و ضعف های سیستم و نظام ما اشراف دارند تشخیص می دهند که اقدام و عمل در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی یک ضرورت است قائدتا این امر شدنی است.

وی تاکید کرد: هرآنچه که ما بر اساس شاخصه های موجود ارزیابی کرده ایم به این نتیجه رسیده ایم که اگر ما به اقتصاد داخلی و تولید توجه داشته باشیم یقینا این شعار محقق خواهد شد و استقلال اقتصادی را برای کشور درپی خواهد داشت.

تجری در ادامه گفت: بخشی از اقتصاد توجه بر چالش ها و ضعف ها و مرور بر گذشته است؛ ما با استفاده از تجربیات گذشته می توانیم راهبرد آینده خود را تنظیم کنیم و بخشی از این مسیر حوزه های دفاعی و ارزشی است.

منتخب مردم سرپل ذهاب، قصر شیرین و گیلان غرب در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: توجه به داشته های ارزشی و فرهنگ ایثار و شهادت یکی از موضوعات مهمی است که در گذشته به آن پرداخته شده است و در شرایط کنونی و در این برهه از زمان نیز انتظار می رود برای فرهنگ سازی در حوزه اقتصاد مقاومتی به آن توجه شود.

وی در ادامه گفت: خطه بازی دراز بار سنگینی برای مسئولین و مردم منطقه ما دارد و امیدواریم با اقدامات مناسب بتوانیم در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و استقلال اقتصادی خودمان گام برداریم.

تجری خاطرنشان کرد: ایجاد یادمان ها در منطقه باعث ایجاد تمرکز و برنامه ریزی برای انتقال فرهنگ مقاومت به زائران می شود؛ در همین راستا زیرساخت های مناسبی برای حضور زائران در منطقه ایجاد شده است و امروز افراد به راحتی می توانند با خانواده های خود در این مناطق حضور پیدا کنند؛ توجه به این مباحث یقینا می تواند در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت موثر باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *