دندانپزشکی-سیمون

خدمات دندانپزشکی رایگان در مناطق محروم اسلامشهر ارائه می‌شود

مسئول بسیج سازندگی سپاه اسلامشهر گفت: خدمات دندانپزشکی به صورت رایگان به محرومان و نیازمندان روستاهای شهرستان اسلامشهر ارائه می‌شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه اسلامشهر گفت: خدمات دندانپزشکی به صورت رایگان به محرومان و نیازمندان روستاهای شهرستان اسلامشهر ارائه می‌شود.

به گزارش اسلامشهرخبر، حمید امیرلو  اظهار داشت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و رفع محرومیت، خدمات دندانپزشکی به صورت رایگان در سطح مناطق محروم و روستاهای شهرستان اسلامشهر ارائه می‌شود.

وی بیان کرد: در این طرح که از سوی بسیج سازندگی سپاه ناحیه سیدالشهداء اسلامشهر و کانون بسیج جامعه پزشکان و شبکه بهداشت و درمان این شهرستان به مرحله اجرا درآمده، کلیه خدمات دندانپزشکی موردنیاز به مردم محروم ساکن در سطح روستاهای شهرستان ارائه می‌شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه اسلامشهر افزود: در این طرح که از امروز آغاز شده اکیپ سیار دندانپزشکی متشکل از دندانپزشک، دستیار و غیره با کلیه تجهیزات موردنیاز در سطح مناطق محروم حاضر شده و به افراد موردنظر خدمات ارائه می‌کنند.

امیرلو تأکید کرد: در نخستین روز از شروع این طرح، واحد سیار دندانپزشکی با حضور در روستای شهید جعفری( قلعه سیمون سابق) به ۲۰ نفر از ساکنان این روستا خدمات دندانپزشکی از قبیل ترمیم و بازسازی، عصب‌کشی، پرکردن و کشیدن را به مراجعان ارائه کردند.

وی افزود: طرح ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان به صورت ۳روز در هفته در سطح روستاهای محروم منطقه ارائه می‌شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه اسلامشهر در پایان خاطرنشان کرد: در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری و اهداف بسیج سازندگی، و با همکاری و هماهنگی دستگاه‌های مختلف و خیّرین در قالب گروه‌های جهادی، خدمات بهداشتی، درمانی، عمرانی، رفاهی و آموزشی از سوی بسیج سازندگی به محرومان ارائه می‌شود و خیّرین می‌توانند در صورت تمایل و مشارکت در این اقدام خداپسندانه با معاونت بسیج سازندگی سپاه ناحیه سیدالشهداء اسلامشهر تماس و اعلام آمادگی کنند.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *