خانه ملت در اسلامشهر افتتاح شد

خانه ملت اسلامشهر با حضور جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولین شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر ، دفتر خانه ملت در شهرستان اسلامشهر با حضور چندین نماینده مجلس و مسئولین شهرستان در اسلامشهر افتتاح شد.

حجت الاسلام و المسلمین سید رضا تقوی در افتتاح این دفتر در شهرستان با اشاره به احادیث پیامبر اکرم(ص) گفت:در زندگی انسان نسیم های حیات بخشی میوزد و انسان باید این نسیم ها را بگیرد و مقتنم شمرد.

وی افزود : منظور از نسیم همان فرصت ها میباشد ؛این فرصت ها همیشگی نیست و لحظه های خاص و سرنوشت ساز میباشد.

نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات ،اسلامشهر و پردیس گفت: مسئولیت های مختلف در سطوح مختلف اعم از فرمانداری ،شهرداری  و مجلس فرصت است؛ این فرصت ها را شهدا و مردم برای ما بوجود اورده اند و مهم این میباشد که چقدر از این فرصت ها استفاده کنیم.

وی افزود: تا کنون شهرستان اسلامشهر نماینده مستقلی را در سطح مجلس شورای اسلامی نداشته؛یکی از مزیت های مجلس یازدهم توجه خاص به مناطق محروم و کم برخوردار بوده است و دغدغه اصلی ما حل مشکلات معیشتی و اشتغال مردم میباشد.

حجت الاسلام و المسلمین تقوی گفت:این مجلس برای خدمت به مردم آماده است و نمایندگان فعال و پویا در سرکار هستند ؛ دولت هم باید جهت حل مشکلات مردم فعالیت خودش را بیشتر کند و کلیه دستگاه با هم افزایی و همکاری با یکدیگر به احصا و حل مشکلات بپردازند.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *