به گزارش اسلامشهرخبر، قرارگاه جهادی معبری به آسمان اسلامشهر در همایش ملی مدیریت جهادی به عنوان یکی از چهار قرارگاه جهادی برتر کشور معرفی شد.

قرارگاه جهادی معبری به آسمان اسلامشهر

مصطفی صادقنیا فرمانده قرارگاه جهادی معبری به آسمان اسلامشهر در گفت و گو با اسلامشهرخبر در این خصوص اظهار داشت: در همایش ملی مدیریت جهادی که با حضور معاون علمی رییس جمهور، فرمانده هوافضای سپاه و شهردار تهران برگزار شد از نخبه های جهادی کشور تقدیر شد.

وی تصریح کرد: در این همایش از چهار قرارگاه به صورت مشترک به عنوان قرارگاه های جهادی برتر کشور تقدیر شد که یکی از این مجموعه ها قرارگاه جهادی معبری به آسمان اسلامشهر بود.

صادقنیا در ادامه گفت: با توجه به این که این قرارگاه ها در عرصه های مختلف همچون اقتصاد مقاومتی، اشتغال، فرهنگی و پزشکی کارهای بزرگی انجام داده و برای سایر قرارگاه ها الگو بودند در این همایش از آنها به عنوان قرارگاه های برتر تقدیر شد.

فرمانده قرارگاه جهادی معبری به آسمان اسلامشهر افزود: ملاک های اصلی انتخاب این قرارگاه ها خدمات ارائه شده از سوی آنها با تاکید بر حضور در مناطق صعب العبور بود.

صادقنیا در پایان خاطرنشان کرد: ما در آخرین اردوی قرارگاه ۱۷۰ نفر را به بخش شهیون در شهرستان دزفول استان خوزستان اعزام کردیم؛ این مناطق از نظر امکانات اولیه زندگی همچون برق و سرویس بهداشتی هم محروم بودند؛ این اردو هفدهمین اردوی گروه جهادی معبری به آسمان بود.

پایگاه خبری اسلامشهرخبر موفقیت کسب شده را به جهادگران اسلامشهری تبریک می گوید.