حضور دانش آموزان در مدارس از روز شنبه کاملاً اختیاری است.

حضور دانش آموزان در مدارس از روز شنبه کاملاً اختیاری است؛
فرماندار اسلامشهر بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مدارس تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر،حضور دانش آموزان در مدارس از روز شنبه کاملاً اختیاری است؛
فرماندار اسلامشهر بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مدارس تاکید کرد.

فرماندار اسلامشهر بر ضرورت رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مدارس شهرستان تاکید کرد و گفت: حضور دانش آموزان در مدارس از روز شنبه کاملاً اختیاری و صرفاً جهت رفع اشکال است.

مسعود مرسلپور که در جلسه هماهنگی نحوه بازگشایی مدارس سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: خانواده ها وضعیت تحصیلی دانش آموزان را ارزیابی کنند و اگر نیاز ۱۰۰ در صدی وجود داشت به مدارس مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه در کلیه موضوعات مربوط به بازگشایی مدارس، برگزاری آزمون ها و کنکور سراسری الزامات پروتکل های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا باید بطور کاملا جدی اجرایی شود گفت: مدیران مدارس با اولویت استفاده از مربیان پرورشی و بهداشتی باید تمامی الزمات بهداشتی را در مدارس رعایت کنند تا سلامت دانش آموزان، اولیاء و معلمان و کادر آموزشی به مخاطره نیفتد.

فرماندار اسلامشهر با اشاره به اهمیت ضدعفونی مداوم و مستمر مدارس افزود: در صورت درخواست آموزش و پرورش های اسلامشهر و چهاردانگه گروههای جهادی باهماهنگی سپاه نواحی اسلامشهر و چهاردانگه همکاری لازم را خواهند داشت. همچنین بخشداری ها ضدعفونی مدارس روستایی و شهرداری ها ضد عفونی مدارس مناطق شهری را انجام خواهند داد.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی در حوزه تامین نظم و امنیت اطراف مدارس و کنترل ترافیک برنامه ریزی لازم را انجام داده که از روز شنبه تا پایان زمان برگزاری امتحانات اجرای آن ادامه خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *