محسن دوباشی

جناب آقای نماینده و مدیون لیست تکرار؟!

صحبت های شما در جلسه شورای اداری مبنی بر بی کفایتی دولت دوازدهم، جای بسی تامل دارد. اینکه فهم سیاسی و بصیرت شما تا این حد نازل بود که در انتخابات ریاست جمهوری، قادر به درک  بی کفایتی نبودید و امروز پروژه عبور_از_روحانی را کلید زده اید و دیگر اعتمادی به دیگر عملکردهای شما و […]

صحبت های شما در جلسه شورای اداری مبنی بر بی کفایتی دولت دوازدهم، جای بسی تامل دارد. اینکه فهم سیاسی و بصیرت شما تا این حد نازل بود که در انتخابات ریاست جمهوری، قادر به درک  بی کفایتی نبودید و امروز پروژه عبور_از_روحانی را کلید زده اید و دیگر اعتمادی به دیگر عملکردهای شما و صحبت های دیروز و امروز و فردای شما هم نیست و شما را به سکوت و تفکر توصیه می کنم.

 

و اما اینکه بعد از بیش از پنج سال دولت تدبیر و امید را مسبب چرایی وضع موجود نمی‌دانید هم جای بسی تعجب است و در ادامه و به اختصار پاسخ به اینکه چرا وضع امروز حاصل شده است را تقدیم می کنم تا در خلوتتان و در ایام سکوتتان به آن بیاندیشید اگر به دنبال حق هستید.

 

چرایی وضع امروز ریشه در اعتماد کاذب به دشمنان قسم خورده این نظام است. اینکه از عاشورا درس مذاکره آموختید و بر خلاف درس عاشورا با دوستان، دشمنی کردید و با دشمنان، دوستی!

 

چرایی وضعیت امروز ریشه در نادیده گرفتن بیانات رهبری دارد که هر چه شما و دوستانتان را به بصیرت توصیه کرد، شما پنبه در گوش خود فرو کردید!

 

چرایی حال امروز ریشه در عدم ولایت مداری مسئولان دارد که به جای تبعیت از فرامین امام و رهبری، برای خود باب اجتهاد را باز کردند و همان راهی را رفتند که خوارج در آن به هلاکت رسیدند.

چرایی احوالات امروز ریشه در بی اعتمادی به نسل جوان و ظرفیت های داخلی است که همه آمال و آرزوی تان را در فرنگستان جستجو می کنید.

 

چرایی وضعیت امروز ریشه در خوی اشرافی گری شما و دوستانتان دارد که باعث بی اعتمادی مردم به مسئولین نظام شده است.

 

به راستی چرا جسارت اعلام عمومی اموال خودتان و وابستگان را ندارید. اگر خواستید خوی اشرافی گری را از نزدیک ببینید کافی است در آینه نظاره کنید و یا به زندگی فرزندتان بنگرید.

 

چرایی وضعیت امروز ریشه در عدم شایسته سالاری در جامعه است که مردم به سیاسی بازی های شما آلوده شدند و به جای انتخاب اصلح، به لیست های بی خاصیت سیاسی تکرار رای دادند.

 

چرایی وضع امروز جامعه ریشه در عدم دلبستگی مسئولین انقلابی نما (بخوانید منافق) به اسلام و ایران دارد و از مسئولینی که حتی برای تحصیل فرزندانشان هم به کشور اعتماد ندارند، چه انتظاری است؟

 

چرایی حال و احوال امروز ریشه در تفکر بزرگان فکری شما دارد که در اوایل دهه هفتاد به نام سازندگی، بر طبل سرمایه داری کوبیدند و در دوران اصلاحات به نام آزادی، بر بی دینی جامعه دامن زدند.

 

آری به راستی چرایی امروز ریشه در تفکر لیبرالی و سرمایه داری دارد که ناکارآمدی آن به اثبات رسیده و امروز دیگر توانایی توجیه و فرافکنی ندارید.و باید پاسخگو باشید.

 

و اما در انتها به شما می گویم که ما به چیستی، چرایی و چگونگی انقلاب اسلامی می بالیم و آرمان خود را تحقق تمدن نوین اسلامی می دانیم و اگر شما به بهانه بیان چرایی مشکلات امروز، می خواهید راه را برای تسلط دشمنان بر کشور فراهم کنید، بدانید که تنها یک انتخاب برای واماندگان باقی است و آن اینکه در ایستگاه منفعت طلبی و حب دنیا از قطار انقلاب اسلامی پیاده شوند و شیفتگان استکبار را در نظام توحیدی جایی نیست.

 

ای نماینده عزیز مجلس؛ ای که بر جای بزرگانی چون شهید مدرس، شهید دیالمه و دیگران تکیه زده ای اگر راه برون رفت از وضع موجود را در ولایت استکبار و طاغوت می دانید که از نور به ظلمت راه پیدا کرده ای و اگر راه حل مسئله را در تبعیت از ولایت الله می یابی و ملتزم به ولایت فقیه  و قانون اساسی و خدمت به مردم هستی، برایتان از خدا توفیق مسئلت می کنم.

محسن دوباشی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *