مسعود مرسلپور

جلوگیری از مسدود شدن کوچه های سعیدیه جهت رفاه ساکنان این محله

فرماندار اسلامشهر گفت: با اخذ موافقت مسکن و شهرسازی استان تهران و همچنین توافق شهرداری اسلامشهر با مالک اراضی که در صورت ساخت و ساز تعدادی از کوچه های محله سعیدیه بن بست می شد، مهمترین مشکل ساکنان این محله برطرف می شود.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر ، فرماندار اسلامشهر که در جلسه کمیته فنی حمل و نقل و ترافیک شهرستان سخن می گفت اظهار داشت: با پیگیری های صورت گرفته وهمکاری و همراهی موثر شهرداری و شورای اسلامی شهر اسلامشهر تصمیمات کارشناسی لازم اتخاذ شد تا از بن بست شدن ۸ کوچه محله سعیدیه جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه تمام تلاش و همت مسئولان شهرستان این است که رفاه و آسایش مردم در محلات مختلف تامین شود گفت: اعضای کمیته فنی حمل و نقل ترافیک گزارشی کارشناسی از وضعیت فعلی محله سعیدیه و مشکلات مردم تهیه خواهند کرد تا با تصویب راهکارهای اجرایی در مبادی ذیربط این مشکلات برطرف شود.

فرماندار اسلامشهر همچنین به تصویب اجرای دوربرگردان در بلوار حضرت معصومه(س) اشاره کرد و افزود: نقشه طرح دور برگردان که به تائید پلیس راه غرب استان تهران، فرمانداری، شهرداری و شورای حمل و نقل و ترافیک شهرستان رسیده به اداره کل راهداری استان ارسال می شود تا ظرف مدت ۲ هفته نسبت به تایید و اخذ مجوز و ارائه آن به شهرداری اسلامشهر اقدام شود.

وی ادامه داد: در صورت اجرای این دوربرگردان بخش عمده ترافیک صبحگاهی و عصرگاهی میدان الغدیر برطرف خواهد شد.

مرسلپور همچنین به موافقت راهداری غرب استان تهران در خصوص اجرای پروژه موسوم به شهر کفش در جاده احمدآباد مستوفی برابر با مصوبه شورای حمل و نقل و ترافیک شهرستان اشاره کرد و گفت: جهت ایمنی هرچه بیشتر این مسیر عقب نشینی ایستگاه صدا وسیما نیز مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

گفتنی است در این جلسه حسین طلا شهردار و مصطفی سالاریان رئیس شورای اسلامی شهر، جهانی معاون راهداری غرب استان تهران و زمانی رئیس اداره راهداری شهرستان نیز حضور داشتند.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *