جلسه هماهنگی مراسم حماسه ۹ دی در اسلامشهر برگزار شد

جلسه هماهنگی مراسم حماسه ۹ دی در دفتر امام جمعه اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش اسلامشهرخبر، جلسه هماهنگی مراسم حماسه ۹ دی در دفتر امام جمعه اسلامشهر برگزار شد.

این جلسه با حضور امام جمعه اسلامشهر، امام جمعه چهاردانگه، امام جمعه احمدآباد مستوفی، معاون سیاسی فرماندار اسلامشهر، شهردار اسلامشهر، نایب‌ رئیس شورای اسلامی این شهر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت سپاه اسلامشهر، فرمانده منطقه انتظامی اسلامشهر و دیگر اعضا تشکیل شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نوروزی در این جلسه ضمن تأکید بر عظمت این روز در تاریخ انقلاب، اظهار کرد: حماسه ۹ دی توطئه تمام دشمنان را اعم از خارجی و داخلی خنثی کرد و این مرهون بصیرت و آگاهی ملت ایران بود.

امام جمعه و مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اسلامشهر افزود: بزرگداشت این روز بزرگ به ما یادآوری می‌کند که در تمام صحنه‌ها به فرمایشات مقام معظم رهبری توجه کرده و با افزایش بصیرت بتوانیم در هنگام وقوع فتنه‌ها، خوب عمل کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی کنگرلو رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسلامشهر نیز در این جلسه، بیان کرد: تشکل‌های دینی، شبکه تبلیغی این اداره که نقش مهمی در ایجاد حماسه ۹ دی سال ۸۸ داشته‌اند در این مراسم شرکت خواهند کرد.

قابل ذکر است در ادامه جلسه دستگاه‌های مختلف پیشنهادها و برنامه‌های خود را ارائه کرده و مقرر شد علاوه بر مراسم محوری شهرستان برنامه‌های مختلفی از قبیل نشست‌های بصیرتی، تجلیل از ایثارگران و گفتمان‌های دینی، برگزار شود.

منبع: اداره تبلیغات استان تهران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *