جریمه دو هزار میلیارد تومانی برای محتکران و گرانفروشان اسلامشهر

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت اسلامشهر گفت: با انجام گشت‌های نظارتی و کنترل و برخورد با متخلفان بیش از دوهزار میلیارد تومان پرونده تخلفات احتکار و گرانفروشی تنظیم و برای اعمال قانون به تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال شده است.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، حسین ناطقی‌پور در جلسه شورای اداری شهرستان اسلامشهر، اظهار داشت: با فراهم شدن شرایط و بستر لازم برای احداث شهرک صنعتی مصوب در زمینی به وسعت ۱۳۰ هکتار، برای ۲۰ هزار نفر در سطح شهرستان اشتغالزایی می‌شود.

وی با اشاره به رفع مشکلات و موانع تولید و اشتغال در شهرستان، افزود: در طی ۱۰ ماه گذشته بالغ بر۶ هزار و ۵۰۰ نفر در واحدهای تولیدی و صنفی فعال شهرستان مشغول بکار شدند و با رفع مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی تعطیل و نیمه‌تعطیل در این شهرستان، برای بیش از ۵۵۰ نفر نیز اشتغالزایی شده است.

رئیس اداره صمت شهرستان اسلامشهر با اشاره به پرداخت ۲۰۷ میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان واحدهای آسیب‌دیده از کرونا، خاطرنشان کرد: با توجه به التهابات به وجود آمده در بازار در راستای تنظیم بازار و تأمین نیازهای شهروندان، با پیگیری های مستمر فرماندار اسلامشهر ۱۶۰۰ تن کالای اساسی شامل ۴۰۰ تن برنج، ۶۰۰تن روغن، ۲۰۰ تن مرغ گرم و سرد، ۲۰۰ تن شکر و ۲۰۰ تن گوشت به قیمت دولتی در سطح شهرستان توزیع شده است.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *