جذب سی میلیارد تومان اعتبار برای سلامت، امنیت، آموزش و ورزش و جوانان اسلامشهر

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس گفت:سلامت، امنیت، اموزش و جوانان و اشتغال چهار محور اصلی اولویت بندی شده در مسائل اجتماعی شهرستان اسلامشهر است.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر،مهدی شریفیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با اشاره به جذب سی میلیارد تومان اعتبار برای سلامت، امنیت، آموزش و ورزش و جوانان اسلامشهر بیان داشت:بسترهای این پنج محور باید بیش از گذشته تقویت شود و از ابتدای فعالیت مجلس یازدهم پیگیر این موضوع بوده ایم. به حمدالله با پیگیری های انجام شده و در دیدار با مدیر سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، مسائل موجود در چهار حوزه سلامت، امنیت، آموزش و جوانان شهرستان مورد بررسی قرار گرفته و با مذاکرات انجام شده مقرر شد تا اعتبار بیشتری به صورت فوق العاده به این حوزه ها اختصاص یابد.

شریفیان اظهار داشت: در زمینه سلامت مقرر شد توسعه و تکمیل  مرکز سلامت بهرام آباد و همچنین مرکز بهداشت جامع سلامت گلشهردر همراهی خیرین و حمایت ویژه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران به عنوان پروژه های اولویت دار بخش بهداشت استان تلقی شده و امور مربوط به آن در سال جاری آغاز شود.

نماینده مردم تهران،ری،شمریانات ،اسلامشهر و پردیس گفت:در بخش امنیت مقرر شد از ظرفیت های قانون بودجه سال ۱۴۰۰ برای ارتقای زیر ساخت های انتظامی اسلامشهر استفاده شود.

وی در ادامه افزود: در حوزه جوانان موضوع اخداث خانه جوان شهرستان که به دلیل بروز یک مانع متوقف شده بود مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد ضمن رفع موانع اجرایی مجوزهای قانونی برای تعریف پروژه جدید با قید فوریت زمانی اخذ گردد.

ایشان‌گفت: همچنین اختصاص بودجه برای تجهیز امکان ورزشی شهرستان در دستور کار قرار گرفت.در بخش آموزش هم مسئله نوسازی مدارس فرسوده که از مهم ترین عناوین نیازهای آموزشی شهرستان است مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در زمینه اختصاص بودجه مناسب برای رسیدگی هر چه سریع تر به مدارسی که از اولویت بیشتری برای بازسازی یا نوسازی برخوردارند اختصاص یابید .

شریفیان در پایان گفت:مقرر شد در مجموع برای تمام بخش های مذکور به تناسب نیاز و اولویت مبلغ سی میلیارد تومان اعتبار اختصا یافته و در فهرست دیگر پروژ های شهرستان قرار گرفته و یا تقویت و تامین اعتبار شوند.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *