امام جمعه واوان گفت: بسیاری از صندوق ها در انتخابات شورای شهر اسلامشهر الکترونیکی بود یک تعدادی صندوق دستی وجود داشت که شفاف نیست.در خواست ما این است که با نظارت شورای تامین شهرستان ۸۰ صندوق آخر مجددا بررسی شود تا مسئله شفاف شود.
حجت الاسلام والمسلمین حمزه محمدی در گفتگو با خبرنگار اسلامشهرخبر، با اشاره به پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی اسلامشهر و برخی از اتفاقات رخ داده در شمارش آرای صندوق ها گفت: ما در ابتدا از مسئولین شفافیت می خواهیم اینکه جانبدارانه وارد شوند قانونا و شرعا برای آن ها مجاز نیست مجری انتخابات باید شفاف باشد.
وی ادامه داد: بسیاری از صندوق ها در انتخابات شورای شهر اسلامشهر الکترونیکی بود یک تعدادی صندوق دستی وجود داشت که شفاف نیست.در خواست ما این است که با نظارت شورای تامین شهرستان ۸۰ صندوق آخر مجددا بررسی شود تا مسئله شفاف شود.
امام جمعه واوان با تاکید بر اینکه رای مردم حق الناس است و باید به این حق الناس توجه شود خاطر نشان کرد:نام هر فردی که از صندوق ها بیرون بیاید ملاک است.
حجت الاسلام والمسلمین محمدی اضافه کرد: بر اساس برآوردها نیروهای “لیست خدمت” غالبا پیروز انتخبات بودند و حداقل ۶ یا ۷ نفر از این عزیزان در لیست ۹ نفر بودند اما بعد از ظهر روز رای گیری اتفاقات عجیب و غریبی رقم می خورد امیدواریم که فرماندار محترم و مسئولین شهرستان بتوانند این مسئله را شفاف به مردم اعلام کنند.