همزمان با سراسر کشور ثبت نام بیست وچهارمین دوره آزمون ادواری استانداردهای مهارتی استان تهران در پایگاههای ثبت نامی ارشاد اسلامشهر از سیزدهم آذر ماه آغاز شد .

به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر ثبت نام بیست و چهارمین دوره آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کاردانش با هدف سنجش و ارتقاء دانش نظری و عملی افراد ماهر و نیمه ماهر واستاد کار از دوشنبه ١٣ آذرماه آغاز و تا پایان روز دوشنبه ٢٠ آذر ماه جاری ادامه خواهد داشت .

گفتنی است :آزمون ادواری آزمونی است که به صورت دوره­ ای برای تعیین مهارت افرادی که به هر نحو ممکن ، مهارتی را کسب نموده اند، براساس استانداردهای مهارتی کاردانش در مجموعه هشتم آموزش وپرورش درخصوص ٣۵ رشته مهارتهای کار دانش برگزار می­گردد. این دروس برنامه آموزشی مهارتی رشته های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند که حداقل ٣٢ واحد وحداکثر ۴۴ واحد درسی در هر رشته متغیر است .

شایان ذکر است : به شرکت کنندگان پس از قبولی در آزمون های کتبی و عملی گواهی نامه مهارت اعطاء می گردد که پس از گذراندن دروس عمومی در آموزش و پرورش می توانند مدرک دیپلم خود را از آموزش وپرورش کسب نمایند .

یادآور می شود : متقاضیان می بایستی ضمن دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام از سامانه www.azmoonehonar.ir جهت انجام مراحل ثبت نام به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر در ساعات اداری به نشانی :اسلامشهر – انتهای خیابان شهید نواب صفوی – جنب شهرداری منطقه ٢ – کوچه ترنج ۴ مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۵۶١٣٩٠۴١ تماس حاصل نمایند .