ثبت نام آزمون مهارتی در اسلامشهر

ثبت نام آزمون ادواری استانداردهای مهارتی در اسلامشهر آغاز شد

همزمان با سراسر کشور ثبت نام بیست وچهارمین دوره آزمون ادواری استانداردهای مهارتی استان تهران در پایگاههای ثبت نامی ارشاد اسلامشهر از سیزدهم آذر ماه آغاز شد .

همزمان با سراسر کشور ثبت نام بیست وچهارمین دوره آزمون ادواری استانداردهای مهارتی استان تهران در پایگاههای ثبت نامی ارشاد اسلامشهر از سیزدهم آذر ماه آغاز شد .

به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر ثبت نام بیست و چهارمین دوره آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کاردانش با هدف سنجش و ارتقاء دانش نظری و عملی افراد ماهر و نیمه ماهر واستاد کار از دوشنبه ١٣ آذرماه آغاز و تا پایان روز دوشنبه ٢٠ آذر ماه جاری ادامه خواهد داشت .

گفتنی است :آزمون ادواری آزمونی است که به صورت دوره­ ای برای تعیین مهارت افرادی که به هر نحو ممکن ، مهارتی را کسب نموده اند، براساس استانداردهای مهارتی کاردانش در مجموعه هشتم آموزش وپرورش درخصوص ٣۵ رشته مهارتهای کار دانش برگزار می­گردد. این دروس برنامه آموزشی مهارتی رشته های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند که حداقل ٣٢ واحد وحداکثر ۴۴ واحد درسی در هر رشته متغیر است .

شایان ذکر است : به شرکت کنندگان پس از قبولی در آزمون های کتبی و عملی گواهی نامه مهارت اعطاء می گردد که پس از گذراندن دروس عمومی در آموزش و پرورش می توانند مدرک دیپلم خود را از آموزش وپرورش کسب نمایند .

یادآور می شود : متقاضیان می بایستی ضمن دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام از سامانه www.azmoonehonar.ir جهت انجام مراحل ثبت نام به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر در ساعات اداری به نشانی :اسلامشهر – انتهای خیابان شهید نواب صفوی – جنب شهرداری منطقه ٢ – کوچه ترنج ۴ مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۵۶١٣٩٠۴١ تماس حاصل نمایند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *