تیر جریان ورشکسته اسلامشهر به سنگ خورد / شکستی دیگر برای اصلاح طلبان دستاورد سفر روحانی به اسلامشهر

پس از استقبال کم رنگ مردم از رییس دولت تدبیر و امید به نظر می رسد در آستانه انتخابات مجلس تیر اصلاح طلبان به سنگ خورده است.

به گزارش اسلامشهرخبر، ساعتی پیش حسن روحانی رییس جمهور کشورمان درحالی در دومین سفر خود به شهرستان های استان تهران در اسلامشهر حضور یافت که بیش از هرچیز دیگری عدم استقبال مردم از روحانی جلب توجه می کرد.
eslamshahrkhabar.ir.1394516

در حالی که شنیده می شود برای تجمیع جمعیت بسیاری از کارکنان دستگاه های دولتی موظف به حضور در برنامه استقبال از رییس جمهور شده بودند و البته با وجود حضور مردم اسلامشهر، بهارستان، رباط کریم و چهاردانگه نیمی از ورزشگاه محل استقبال از روحانی خالی از جمعیت بود.
این موضوع در حالی است که چندی پیش عارف با حضور در اسلامشهر از این شهرستان به عنوان پایگاه اصلاح طلبان یاد کرده بود و در روزهای اخیر نیز جریان ورشکسته اصلاح طلبان اسلامشهر بارها و از طرق مختلف با تحمیل هزینه های سنگین به بسیاری از دستگاه های شهرستان به تبلیغ برای حضور مردم در مراسم استقبال از روحانی پرداختند.
هنوز دو ساعت از سخنرانی روحانی در اسلامشهر نمی گذرد و به نظر می رسد برخلاف باور ذهنی جریان سوخته اسلامشهر بار دیگر این جریان باید شکستی دیگر را بپذیرند.
انتهای پیام/د


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.