تکرار اتهامات بی‌اساس مقامات سعودی علیه ایران

به گزارش اسلامشهر خبر، عادل الجبیر، وزیر مشاور دولت سعودی در امور خارجه و خالد بن سلمان، معاون وزیر دفاع این کشور و سفیر سابق سعودی در آمریکا مدعی شدند ارتش یمن به دستور ایران عملیات پهپادی علیه تأسیسات نفتی سعودی انجام داده است. این در حالیست که محمد علی الحوثی، رئیس شورای عالی انقلابی یمن در گفتگویی با […]

به گزارش اسلامشهر خبر، عادل الجبیر، وزیر مشاور دولت سعودی در امور خارجه و خالد بن سلمان، معاون وزیر دفاع این کشور و سفیر سابق سعودی در آمریکا مدعی شدند ارتش یمن به دستور ایران عملیات پهپادی علیه تأسیسات نفتی سعودی انجام داده است.

این در حالیست که محمد علی الحوثی، رئیس شورای عالی انقلابی یمن در گفتگویی با بی‌بی‌سی اتهامات مذکور را که قبل‌تر هم تکرار شده بود، رد کرد و گفت: «این پهپاد‌ها تولید محلی است. بخشی‌هایی از این پهپاد را از آمریکا، چین و کشور‌های دیگر به دست آوردیم و این پهپاد‌ها را به صورت محلی تولید کرده‌ایم».

شایان ذکر است اکنون که عربستان با وجود تمامی سامانه‌های پیشرفته موفق به شناسایی پهپاد نیرو‌های یمنی نشده، در یک فرافکنی آشکار  تلاش کرده است تا ایران را مسئول این حملات معرفی کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *