تولیدکنندگان باید تهدیدات را به فرصتی برای تبلیغ کالاهای ایرانی تبدیل کنند

نماینده مردم اسلامشهر، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: تولیدکنندگان ما باید با ارتقا کیفیت تولیدات خود و با استفاده از ابزارهای مختلف تبلیغاتی و فضاهای مجازی در جهت معرفی تولیدات خود بهره ببرند و تهدیدات را به فرصتی برای تبلیغ کالاهای ایرانی تبدیل نمایند.

نماینده مردم اسلامشهر، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: تولیدکنندگان ما باید با ارتقا کیفیت تولیدات خود و با استفاده از ابزارهای مختلف تبلیغاتی و فضاهای مجازی در جهت معرفی تولیدات خود بهره ببرند و تهدیدات را به فرصتی برای تبلیغ کالاهای ایرانی تبدیل نمایند.

به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از فارس نخستین نمایشگاه مد و پوشش ایرانی اسلامی و کالای ایرانی جهت ترویج حجاب اسلامی با حضور جمعی از مسوولین در محل فرهنگسرای امام علی(ع) افتتاح گردید.

در این نمایشگاه که به همت ستاد ترویج پوشش اسلامی ایرانی شهرستان اسلامشهر برگزار شد، انواع لباس‌ها و پوشش‌های حجاب اسلامی که با استفاده از پارچه‌ها و لوازم ایرانی و به‌دست تولیدکنندگان ایرانی و بانوان اسلامشهری طراحی، تولید و عرضه شده در قالب غرفه‌های مختلف در معرض تماشای شهروندان قرار گرفته است.
سیده فاطمه ذوالقدر نماینده مردم اسلامشهر، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی، در آیین افتتاحیه‌ی این نمایشگاه، اظهار کرد: در سال حمایت از تولید ملی، قطعا” در جهت حمایت از تولیدکنندگان ایرانی می‌توانیم‌ با مصرف کالاهای ایرانی از تولیدکنندگان داخلی حمایت لازم را داشته باشیم.
ذوالقدر افزود: جهت حمایت از تولید ملی و فرهنگ ایرانی اسلامی، باید خدمات طراحی، دوخت و تولید البسه و پوشاک مصرف‌کنندگان براساس فرهنگ اصیل ایرانی تولید و عرضه شود؛ چرا که فرهنگ اصیل ایرانی مایه افتخار و سربلندی ماست.
وی با اشاره به تهدیدات فضای مجازی، تاکید کرد: ما می‌توانیم از پتانسیل طراحان توانمند در طراحی پوشاک دربازارهای داخلی و خارجی استفاده کنیم؛ همچنین از فضای مجازی که بدون مالیات و مقرون به صرفه است، برای بازاریابی و فروش کالاها و پوشاک ایرانی استفاده نماییم.
ذوالقدر افزود: تولیدکنندگان ما باید با ارتقا کیفیت تولیدات خود و با استفاده از ابزارهای مختلف تبلیغاتی و فضاهای مجازی در جهت معرفی تولیدات خود بهره ببرند و تهدیدات را به فرصتی برای تبلیغ کالاهای ایرانی تبدیل نمایند.
وی با اشاره به برخی از اقدامات انجام شده درمجلس،گفت: با پیگیری‌های نمایندگان مجلس و در راستای حمایت ازبانوان، نیم درصد از جمع اعتبارات استانداری‌ها، به امور بانوان فرمانداری‌ها اختصاص داده شده تا صرف رسیدگی به مسائل و مشکلات بانوان جامعه شود.
ذوالقدر خاطرنشان کرد:امیدواریم با این اعتبارات اختصاص داده شده که در بودجه سال ۹۸ هم افزایش پیداخواهد کرد، بتوان در جهت حمایت از طراحان پوشاک اسلامی ایرانی، بانوان سرپرست خانوار و بد سرپرست و تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هزینه کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس نخستین نمایشگاه مد و پوشش ایرانی اسلامی از سوی ستاد طرح ترویج پوشش اسلامی ایرانی شهرستان اسلامشهر که متشکل از نمایندگان اموربانوان فرمانداری، بسیج جامعه زنان سپاه وادارات شهرداری، آبفای جنوب غربی استان تهران و… برگزار شد؛ همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ میزبان علاقمندان به پوشاک و حجاب اسلامی ایرانی در محل فرهنگسرای امام علی(ع) اسلامشهر واقع در میدان الغدیر این شهرستان خواهد بود.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *