توقف برگزاری انتخابات هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال

یکی از نامزدهای قانونی انتخابات هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال از تقدیم دادخواست خود مبنی بر صدور دستور موقت برای توقف برگزاری انتخابات هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و ارجاع آن به هیئت تخصصی دیوان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر،محمد امامی کورنده یکی از نامزدهای قانونی انتخابات هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال است که جزو لیست رد صلاحیت شده کاندیداهای این فدراسیون است که برای اعتراض به این تصمیم فدراسیون به دیوان عدالت اداری شکایت کرده و دیوان نیز دستور موقت برای توقف برگزاری انتخابات هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تا صدور دادنامه قطعی دیوان عدالت اداری صارد کرده است.

امامی کورنده گفت: به‌دلیل تخلفات گسترده و رانت و انحصار در روند برگزاری انتخابات هیئت رئیسه فدراسیون طی یک‌ماه اخیر و درخواست و اطلاع‌رسانی به تمام مسئولان نهادهای نظارتی و وزارت ورزش و جوانان و عدم توجه کافی و اجرای نظارت صحیح بر این روند تخلفات گسترده به‌منظور اجرای صحیح عدالت و مطالبه برحق حقوق مسلم خود تصمیم گرفتم دادخواست خود را مبنی «بر ابطال بند ۲ شرایط و توضیحات مرتبط با نامزدی در پست هیئت رئیسه از مقررات انتخاباتی و دستورالعمل برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران مصوب ۹۹/۹/۸ به شرح متن دادخواست و بدواً صدور دستور موقت جهت توقف برگزاری انتخابات هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تا صدور دادنامه قطعی دیوان عدالت اداری” به مرجع عالی‌قدر دیوان عدالت اداری تقدیم کنم.

وی اظهار کرد: نکته بسیار حائز اهمیت این‌که در این فرآیند “تضییع حقوق شهروندی” فقط بنده به‌عنوان یک نامزد نیستم و متاسفانه باید بگویم که تعداد بیش از ۲۷ نفر از نامزدهای هیئت رئیسه به دلایل کاملا واهی مربوط به بنده ۲ مقررات از حضور سالم در این انتخابات محروم شده‌اند.

گفتنی است؛ این فعال رسانه‌ای دارای سوابق مدیریت در حوزه ورزشی، فرهنگی، اجتماعی علمی و رسانه‌ای است. حال باید دید واکنش فدراسیون فوتبال کشور نسبت به این بررسی دیوان عدالت اداری رأی صادره چیست؟

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *