توزیع ۲ هزار بسته معیشتی در اسلامشهر

فرمانده سپاه ناحیه اسلامشهر از آغاز طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از روز دوشنبه در سطح شهرستان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، ایلکا فرمانده سپاه ناحیه اسلامشهر گفت :طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از روز دوشنبه در سطح شهرستان اسلامشهر اجرا خواهد شد و در این طرح ۲ هزار بسته حمایتی در میان نیازمندان توزیع خواهد شد.

وی در توضیح طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت:ابن طرح  طی توافق نامه ای میان مجموعه سپاه ناحیه اسلامشهر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان میباشد که در چند فاز در جهت جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا به اجرایی خواهد شد.

ایلکا اظهار داشت: در فاز اول تیم های آموزش دیده بسیجی در سطح محلات شهرستان اسلامشهر به درب منازل مراجعه کرده و با مشخصات و ویژگی هایی که از خانوار ها کسب میکنند بحث بیمار یابی و مشاوره چهره به چهره و آموزش همگانی را انجام خواهند داد.

فرمانده سپاه ناحیه اسلامشهر گفت: در فاز دوم طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که مرتبط با بحث های مراقبتی میباشد ، مراکز شبکه بهداشت و درمان در نقاط مختلف شهرستان مستقر خواهند بود که در این مراکز پزشکان و متخصصان وجود دارند که به شماره تماس هایی که بسیجیان به مردم داده اند جهت مشاوره پاسخگو خواهند بود.

وی در ادامه عنوان کرد:در زمانی که تست کرونا شهروندان توسط شبکه بهداشت و درمان مثبت اعلام شود این افراد و خانوار تحت نظارت و حمایت مجموعه سپاه و بسیج قرار خواهند گرفت که اگر این خانوار ها نیازمند باشند بسته های معیشتی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

ایلکا در پایان گفت:قرار بر این است که در این طرح بحث های درمانی و دارویی بیماران نیازمند بصورت رایگان دراختیار خانواده های نیازمند قرار بگیرید تا بتوانیم با این حرکت به همت مجموعه سپاه اسلامشهر و شبکه بهداشت مانع پیشرفت ویروس منحوس کرونا در سطح شهرستان باشیم.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *