توزیع دو هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی در سالروز میلاد امام حسن مجتبی(ع)

فرماندار اسلامشهر گفت: با تلاش و همت اعضای قرارگاه مواسات امام حسن مجتبی (ع) دو هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی در سالروز ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن(ع) بین خانواده های نیازمند و آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر ،  مسعود مرسلپور که به همراه سرهنگ ایلکا فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء(ع) از روند تهیه این بسته های معیشتی بازدید داشت با اعلام خبر فوق اظهار داشت: این بسته های معیشتی که شامل مرغ، گوشت، برنج، حبوبات و… است در قالب رزمایش کمک مومنانه در نیمه ماه مبارک رمضان توزیع خواهد شد.

وی ضمن قدردانی از تلاش های فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء(ع) به عنوان دبیر قرارگاه مواسات امام حسن مجتبی(ع) برای تهیه این بسته های معیشتی گفت: در نخستین اقدام این قرارگاه نیز روز جمعه پنجم اردیبهشت ماه توزیع ۷ هزار بسته معیشتی و بهداشتی در شهرستان انجام شد.

مرسلپور با بیان اینکه بانک اطلاعاتی مربوط به کسانی که در شرایط فعلی نیاز به کمک و حمایت دارند تکمیل شده گفت: شهروندان اسلامشهر، خیرین، صاحبان صنایع و کارخانه دارها، اتحادیه ها و اصناف و… می توانند کمک های مالی خود را جهت حمایت از اقشار و خانواده های آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا به حساب شماره ۰۱۱۳۵۴۹۱۴۸۰۰۵ نزد بانک ملی بنام قرارگاه مواسات امام حسن مجتبی (ع) واریز کنند.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *